top of page

שירקאווה-גו

שירקאווה-גו

כפר אוגימאצ׳י

89 ₪

שירקאווה-גו היא בדיוק התמונה שעולה לראש כשמדמיינים התיישבות אנושית נידחת, מוקפת בהרים מכל עבר ומנותקת לחלוטין מהעולם החיצון. ממש כמו בסרטים, החורף מביא איתו שלג כבד שמכסה את הכל בלבן. בעבר, החורף ציין את סגירתו ההרמטית של האזור כולו - אין יוצא ואין נכנס. המאפיין הבולט ביותר ונקודת העניין המרכזית בשירקאווה-גו הוא סגנון בניית הבתים הייחודי שבכפרים. בתי ה-״גאשו-זוקורי״ (Gassho Zukuri), עם גגותיהם המחודדים והגבוהים, משתלבים באופן מושלם עם הסביבה הטבעית ומשלימים את אווירת האגדה, במיוחד בתקופת החורף בה נערם עליהם השלג ומשווה לכל מראה של עוגה לבנה ומפוארת.

בקצרה

  • המסלול שלפניכם מתמקד באי היפני המרכזי והגדול ביותר - הונשו.​ מס׳ הימים הנקוב מציין ימי טיול מלאים, לא כולל את ימי הנחיתה וההמראה.

  • המסלול מתאים במיוחד למבקרים ביפן בפעם הראשונה הנוחתים והממריאים מטוקיו, והוא מכסה את המיטב שיש ליפן להציע במסגרת הזמן הקצוב.

  • המסלול מתאים למטיילים בכל גיל ובכל הרכב: משפחות, חברים, זוגות ומטיילי סולו.

  • המסלול מתאים לטיול בכל תקופה במהלך השנה.

  • המסלול נתפר בבסיסו כטיול רכבות, וכך אנחנו ממליצים להתייחס אליו. ייתכן ותוכלו לשלב נסיעות ברכב שכור בחלקים ממנו - התייעצו איתנו על כך.

מה במדריך? 

הסברים ואנקדוטות היסטוריות ותרבותיות

שיעשירו את הביקור שלכם ויציבו אותו על פני רצף חוויתי רחב יותר, כך שבסוף הטיול תרגישו שעברתם מסע משמעותי.

מסלולים יומיים

בהם אתרים ונקודות עניין שבחרנו בפינצטה כדי שלא תפספסו כלום, והכל מסודר ומאורגן במסלולים דיגיטליים שכיף, קל ונעים ללכת בהם.

סט מפות אינטראקטיביות

יוביל אתכם בין האתרים ויקח אתכם למסעדות ולחנויות השוות ביותר בכל אזור. בנוסף - נצרף לכם מאגר מידע ייחודי לתקופת פריחת הדובדבן, שלכת הסתיו, לימים גשומים או סתם להרפתקה בטבע.

הוראות התניידות מפורטות

בעברית, אנגלית ויפנית למעבר חלק ומהיר בתוך הערים וביניהם, בלי הסתבכויות ובלי ללכת לאיבוד. 

מידע מנהלתי חשוב

המלצות לאזורי לינה, הוראות שילוח כבודה וטבלת נסיעות מפורטת - כל מה שקריטי לזכור מסודר לשליפה מהירה ונוחה.

טיפים שימושיים והמלצות

יצורפו לכל מסלול, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? איפה עושים קניות? ומה כדאי לעשות בשעות הערב?

ועוד משהו קטן מאיתנו

איזה כיף! קבלו מאיתנו עוד שתי הטבות ייחודיות לזמן מוגבל (תקף לרוכשים מדריכים עבור 7 ימים ומעלה).

הנחה לשיעור פרטי אישי

צריכים להתייעץ קצת יותר לעומק? קבלו מאיתנו הנחה ייחודית של 25% וקבעו שיעור פרטי בן שעה וחצי בו נוכל לדבר על כל מה שיפן. לפרטים נוספים היכנסו לכאן.

גישה חינמית לוובינר ״זמן יפן״

סשן בן שעתיים בו נגענו בכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להוציא את המיטב מהזמן שלכם ביפן: תקציב טיול, מגבלות שפה, תחבורה והתניידות, שילוח כבודה, חוויות שאסור לפספס, ועוד..

שירקאווה-גו
כפר אוגימאצ׳י
89 ₪

המסלול

הגדול והמעניין שבכפרי שירקאווה-גו הוא ללא ספק אוגימאצ׳י (Ogimachi), אזור מורשת עולמי של אונסק"ו, ובו בחרנו להתמקד במסלול שלנו להיום. ביקור בכפר מהווה טיול יום מושלם מקנזאווה או טאקאיאמה הסמוכות. תלמדו בו על התרבות המקומית ועל החיים בחבל הארץ המרוחק, בו הכלכלה המקומית נאלצה להתבסס על חקלאות קצת שונה מהרגיל. מי שמעוניין יוכל להנות מהחוויה המלאה ולהעביר לילה באותם בתי חווה קסומים.

מגולות הכותרת

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)

לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
שירקאווה-גו
כפר אוגימאצ׳י
89 ₪
bottom of page