top of page
Anchor 1

קנזאווה

קנזאווה

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)


לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים היומיים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
מדריך קנזאווה
89 ₪ בלבד!
רוצים שנתכנן לכם את יפן מא׳ ועד ת׳? בשמחה :)

קנזאווה היא עיר היסטורית ומרכז תרבותי חשוב ביפן, אחת מהערים היחידות שהצליחו לשרוד את תקופת מלחמת העולם השניה בלי נזקים רחבי היקף. בשל כך, חלקים נכבדים מהרבעים העתיקים של העיר הצליחו להשתמר בצורה טובה, מה שהופך את הטיול בה לחוויה אותנטית ומרתקת. לא סתם מכנים את העיר "קיוטו הקטנה", אם כי מספר התיירים בה נמוך בהרבה ולפיכך השיטוט בעיר מהנה אפילו יותר.


קנזאווה שימשה כמקום מושבו של שבט מאדה (Maeda), משפחה עוצמתית שמשכה אל העיר סמוראים וסוחרים עשירים והעלו אותה על המסלול להצלחה כלכלית מטאורית. עושרה של העיר משתקף אפילו בשמה, "בִּיצָת הזהב", שבהחלט הולם אותה שכן עוד מימי קדם זהב תפס מקום משמעותי בכלכלה המקומית. לרבות הזמן הפכה קנזאווה ליצרנית עלי הזהב המפורסמת ביותר ביפן, והקנזאווים הרחיבו את השימוש בו בדרכים מקוריות רבות. לא תרצו לנסות, למשל, גלידת מאצ'ה טעימה מצופה בזהב טהור?


מסלולנו היום יתחיל בגני הנוף המפורסמים ביותר ביפן, יעבור דרך מוזיאון מודרני מיוחד במינו, שוק אוכל תוסס, וטירה פיאודלית אמיתית. ברבעי הגיישות והסמוראים השמורים של העיר תהיה לכם הזדמנות נדירה לחוות את האמנויות היפניות המקומיות ממקור ראשון. לקראת ערב נמשיך אל אזורי המסעדות והקניות המודרניים של העיר, לחגוג את סיומו של עוד יום נהדר.

Anchor 2

מה במדריך? 

  • כל המדריכים שלנו נכתבו מתוך ניסיון אישי רב שנים ומחקר מעמיק, שאיפשרו לנו לבחור בפינצטה את הנקודות והאתרים התיירותיים המעניינים ביותר בכל אזור ולשלב אותם לכדי מסלול מרתק, אבל גם נוח, נגיש והגיוני לטיול. 

  • לכל נקודת עצירה מצורפים הסברים היסטוריים ואנקדוטות תרבותיות, בדיוק ברמת הפירוט הנכונה, שיעזרו לכם להבין איפה אתם נמצאים על פני קונטקסט חוויתי רחב יותר. כמו כן, תקבלו הפניות מעניינות לקריאה נוספת. ממש כמו לטייל עם מדריך פרטי - פלוס החופש לחקור כאוות נפשכם.

  • בין נקודה לנקודה ציידנו אתכם בהוראות התניידות מלאות, כולל הכוונות לשימוש באמצעי התחבורה היעילים והמהירים ביותר - בלי להסתבך עם מפות מגושמות.

  • מפה אינטראקטיבית דיגיטלית תציג לפניכם את מסלול ההליכה המומלץ בין האתרים, כך שתוכלו ללכת לאיבוד בלי לדאוג איפה אתם נמצאים בכל רגע. על המפה מסומנות כל נקודות העניין, כמו גם אטרקציות והמלצות נוספות מהם תוכלו לבחור. מושלם לשוטטות!

  • בראש כל מסלול ריכזנו לכם את הטיפים הכי מועילים, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? האם פסטיבלים ואירועים מיוחדים מתקיימים בקרוב? מה כדאי לעשות בשעות הערב?

  • כבונוס צירפנו לכם גם מפת מסעדות וחיי לילה, עם ההמלצות הקולינריות הטובות ביותר בכל עיר - לפי סוג מטבח ותקציב. 

אפשר לראות דוגמא?

ברור. לחצו על הכפתור "איך משתמשים במדריך?" כדי לראות כיצד נראה מדריך יומי, מה הוא כולל ואיך כדאי להשתמש בו.

מסלולים יומיים נוספים