top of page
Anchor 1

קמאקורה

קמאקורה

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)


לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים היומיים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
מדריך קמאקורה
89 ₪ בלבד!
רוצים שנתכנן לכם את יפן מא׳ ועד ת׳? בשמחה :)

אנחנו לא יודעים אם זוהי קרבתה של העיר אל קו החוף או השטחים המיוערים הנרחבים שבמרכזה - קמאקורה משרה על המטייל בה אווירה שונה ומיוחדת, והיא יעד מושלם לטיול יום מטוקיו - מרחק כשעה נסיעה בלבד.

חבל הארץ בו שוכנת קמאקורה מוקף באוקינוס כמעט מכל עבר - מצפון, ממזרח וממערב - מצודה טבעית של ממש. מאפייניה הגיאוגרפיים היחודיים בלטו עוד בימי קדם, ולצד המכשלות והקשיים שהיו כרוכים בכניסה אל העיר, בעבור אלו שידעו לנצל אותם היה מדובר ביתרון אסטרטגי יקר מפז. אדם אחד כזה, שבטווח זמן של 20 שנה הצליח להפוך ממתנגד משטר נמלט וחסר-כל לשליט הבלתי מעורער של האומה היפנית כולה, היה מינאמוטו-נו-יוריטומו (Minamoto-no-Yoritomo). למעשה, מינאמוטו היה המנהיג הראשון ביפן שזכה לתואר שוגון (Shogun) - שליט צבאי, והוא ביסס את שליטתו בקמאקורה.

המסלול היום מגוון ונעים להליכה רגלית. בדרך, נשלב בין אוכל רחוב מעולה וקניות ברחובות הססגוניים של מרכז העיר, יחד עם כמה אתרים היסטוריים חשובים הקשורים בשמו של מינאמוטו ושושלתו. נצעד בשביל החוצה את הגבעות המיוערות ממערב, נשתתף בטקס שינטו מיוחד במינו באחד מהמקדשים המסתוריים שלאורך הדרך ונסיים בפסל ״הבודהה הגדול״ המפורסם, ישוב במדיטציה שקטה. בסופו של יום עמוס ומהנה, נוכל לצפות בשקיעה המהממת של יפן על חוף הים.


Anchor 2

מה במדריך? 

  • כל המדריכים שלנו נכתבו מתוך ניסיון אישי רב שנים ומחקר מעמיק, שאיפשרו לנו לבחור בפינצטה את הנקודות והאתרים התיירותיים המעניינים ביותר בכל אזור ולשלב אותם לכדי מסלול מרתק, אבל גם נוח, נגיש והגיוני לטיול. 

  • לכל נקודת עצירה מצורפים הסברים היסטוריים ואנקדוטות תרבותיות, בדיוק ברמת הפירוט הנכונה, שיעזרו לכם להבין איפה אתם נמצאים על פני קונטקסט חוויתי רחב יותר. כמו כן, תקבלו הפניות מעניינות לקריאה נוספת. ממש כמו לטייל עם מדריך פרטי - פלוס החופש לחקור כאוות נפשכם.

  • בין נקודה לנקודה ציידנו אתכם בהוראות התניידות מלאות, כולל הכוונות לשימוש באמצעי התחבורה היעילים והמהירים ביותר - בלי להסתבך עם מפות מגושמות.

  • מפה אינטראקטיבית דיגיטלית תציג לפניכם את מסלול ההליכה המומלץ בין האתרים, כך שתוכלו ללכת לאיבוד בלי לדאוג איפה אתם נמצאים בכל רגע. על המפה מסומנות כל נקודות העניין, כמו גם אטרקציות והמלצות נוספות מהם תוכלו לבחור. מושלם לשוטטות!

  • בראש כל מסלול ריכזנו לכם את הטיפים הכי מועילים, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? האם פסטיבלים ואירועים מיוחדים מתקיימים בקרוב? מה כדאי לעשות בשעות הערב?

  • כבונוס צירפנו לכם גם מפת מסעדות וחיי לילה, עם ההמלצות הקולינריות הטובות ביותר בכל עיר - לפי סוג מטבח ותקציב. 

אפשר לראות דוגמא?

ברור. לחצו על הכפתור "איך משתמשים במדריך?" כדי לראות כיצד נראה מדריך יומי, מה הוא כולל ואיך כדאי להשתמש בו.

מסלולים יומיים נוספים