top of page

קמאקורה

קמאקורה

מסלול מקיף

89 ₪

אנחנו לא יודעים אם זוהי קרבתה של העיר אל קו החוף או השטחים המיוערים הנרחבים שבמרכזה - קמאקורה משרה על המטייל בה אווירה שונה ומיוחדת, והיא יעד מושלם לטיול יום מטוקיו - מרחק כשעה נסיעה בלבד.


חבל הארץ בו שוכנת קמאקורה מוקף באוקינוס כמעט מכל עבר - מצפון, ממזרח וממערב - מצודה טבעית של ממש. מאפייניה הגיאוגרפיים היחודיים בלטו עוד בימי קדם, ולצד המכשלות והקשיים שהיו כרוכים בכניסה אל העיר, בעבור אלו שידעו לנצל אותם היה מדובר ביתרון אסטרטגי יקר מפז. אדם אחד כזה, שבטווח זמן של 20 שנה הצליח להפוך ממתנגד משטר נמלט וחסר-כל לשליט הבלתי מעורער של האומה היפנית כולה, היה מינאמוטו-נו-יוריטומו (Minamoto-no-Yoritomo). למעשה, מינאמוטו היה המנהיג הראשון ביפן שזכה לתואר שוגון (Shogun) - שליט צבאי, והוא ביסס את שליטתו בקמאקורה.

בקצרה

  • המסלול שלפניכם מתמקד באי היפני המרכזי והגדול ביותר - הונשו.​ מס׳ הימים הנקוב מציין ימי טיול מלאים, לא כולל את ימי הנחיתה וההמראה.

  • המסלול מתאים במיוחד למבקרים ביפן בפעם הראשונה הנוחתים והממריאים מטוקיו, והוא מכסה את המיטב שיש ליפן להציע במסגרת הזמן הקצוב.

  • המסלול מתאים למטיילים בכל גיל ובכל הרכב: משפחות, חברים, זוגות ומטיילי סולו.

  • המסלול מתאים לטיול בכל תקופה במהלך השנה.

  • המסלול נתפר בבסיסו כטיול רכבות, וכך אנחנו ממליצים להתייחס אליו. ייתכן ותוכלו לשלב נסיעות ברכב שכור בחלקים ממנו - התייעצו איתנו על כך.

מה במדריך? 

הסברים ואנקדוטות היסטוריות ותרבותיות

שיעשירו את הביקור שלכם ויציבו אותו על פני רצף חוויתי רחב יותר, כך שבסוף הטיול תרגישו שעברתם מסע משמעותי.

מסלולים יומיים

בהם אתרים ונקודות עניין שבחרנו בפינצטה כדי שלא תפספסו כלום, והכל מסודר ומאורגן במסלולים דיגיטליים שכיף, קל ונעים ללכת בהם.

סט מפות אינטראקטיביות

יוביל אתכם בין האתרים ויקח אתכם למסעדות ולחנויות השוות ביותר בכל אזור. בנוסף - נצרף לכם מאגר מידע ייחודי לתקופת פריחת הדובדבן, שלכת הסתיו, לימים גשומים או סתם להרפתקה בטבע.

הוראות התניידות מפורטות

בעברית, אנגלית ויפנית למעבר חלק ומהיר בתוך הערים וביניהם, בלי הסתבכויות ובלי ללכת לאיבוד. 

מידע מנהלתי חשוב

המלצות לאזורי לינה, הוראות שילוח כבודה וטבלת נסיעות מפורטת - כל מה שקריטי לזכור מסודר לשליפה מהירה ונוחה.

טיפים שימושיים והמלצות

יצורפו לכל מסלול, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? איפה עושים קניות? ומה כדאי לעשות בשעות הערב?

ועוד משהו קטן מאיתנו

איזה כיף! קבלו מאיתנו עוד שתי הטבות ייחודיות לזמן מוגבל (תקף לרוכשים מדריכים עבור 7 ימים ומעלה).

הנחה לשיעור פרטי אישי

צריכים להתייעץ קצת יותר לעומק? קבלו מאיתנו הנחה ייחודית של 25% וקבעו שיעור פרטי בן שעה וחצי בו נוכל לדבר על כל מה שיפן. לפרטים נוספים היכנסו לכאן.

גישה חינמית לוובינר ״זמן יפן״

סשן בן שעתיים בו נגענו בכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להוציא את המיטב מהזמן שלכם ביפן: תקציב טיול, מגבלות שפה, תחבורה והתניידות, שילוח כבודה, חוויות שאסור לפספס, ועוד..

קמאקורה
מסלול מקיף
89 ₪

המסלול

המסלול היום מגוון ונעים להליכה רגלית. בדרך, נשלב בין אוכל רחוב מעולה וקניות ברחובות הססגוניים של מרכז העיר, יחד עם כמה אתרים היסטוריים חשובים הקשורים בשמו של מינאמוטו ושושלתו. נצעד בשביל החוצה את הגבעות המיוערות ממערב, נשתתף בטקס שינטו מיוחד במינו באחד מהמקדשים המסתוריים שלאורך הדרך ונסיים בפסל ״הבודהה הגדול״ המפורסם, ישוב במדיטציה שקטה. בסופו של יום עמוס ומהנה, נוכל לצפות בשקיעה המהממת של יפן על חוף הים.

מגולות הכותרת

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)

לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
קמאקורה
מסלול מקיף
89 ₪
bottom of page