top of page

עמק קיסו

עמק קיסו

ממגומה לצומאגו

89 ₪

ביפן העתיקה פעלה רשת של חמש דרכים עתיקות - "כבישים מהירים" שכאלה, אם תרצו - שחיברו בין הבירה אדו ובין קיוטו, מקום מושבו של הקיסר. דרך הנקאסנדו (Nakasendo) הייתה דרך אחת כזו אשר חצתה את יפן במרכזה, ולכן נקראה "דרך ההרים הפנימיים". השבילים הפתלתלים שבנקסנדו שבו את דמיונם של אמנים, סופרים ומשוררים, שתיעדו את מסעותיהם בכתב ועל הקנבס. שיירותיהם של הפקידים, הסמוראים והסוחרים שעשו את דרכם מהבירה ואליה מילאו את העיירות שכוחות-האל שלאורכה באווירה קוסמופוליטית ובהתרגשות רבה.

בקצרה

  • המסלול שלפניכם מתמקד באי היפני המרכזי והגדול ביותר - הונשו.​ מס׳ הימים הנקוב מציין ימי טיול מלאים, לא כולל את ימי הנחיתה וההמראה.

  • המסלול מתאים במיוחד למבקרים ביפן בפעם הראשונה הנוחתים והממריאים מטוקיו, והוא מכסה את המיטב שיש ליפן להציע במסגרת הזמן הקצוב.

  • המסלול מתאים למטיילים בכל גיל ובכל הרכב: משפחות, חברים, זוגות ומטיילי סולו.

  • המסלול מתאים לטיול בכל תקופה במהלך השנה.

  • המסלול נתפר בבסיסו כטיול רכבות, וכך אנחנו ממליצים להתייחס אליו. ייתכן ותוכלו לשלב נסיעות ברכב שכור בחלקים ממנו - התייעצו איתנו על כך.

מה במדריך? 

הסברים ואנקדוטות היסטוריות ותרבותיות

שיעשירו את הביקור שלכם ויציבו אותו על פני רצף חוויתי רחב יותר, כך שבסוף הטיול תרגישו שעברתם מסע משמעותי.

מסלולים יומיים

בהם אתרים ונקודות עניין שבחרנו בפינצטה כדי שלא תפספסו כלום, והכל מסודר ומאורגן במסלולים דיגיטליים שכיף, קל ונעים ללכת בהם.

סט מפות אינטראקטיביות

יוביל אתכם בין האתרים ויקח אתכם למסעדות ולחנויות השוות ביותר בכל אזור. בנוסף - נצרף לכם מאגר מידע ייחודי לתקופת פריחת הדובדבן, שלכת הסתיו, לימים גשומים או סתם להרפתקה בטבע.

הוראות התניידות מפורטות

בעברית, אנגלית ויפנית למעבר חלק ומהיר בתוך הערים וביניהם, בלי הסתבכויות ובלי ללכת לאיבוד. 

מידע מנהלתי חשוב

המלצות לאזורי לינה, הוראות שילוח כבודה וטבלת נסיעות מפורטת - כל מה שקריטי לזכור מסודר לשליפה מהירה ונוחה.

טיפים שימושיים והמלצות

יצורפו לכל מסלול, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? איפה עושים קניות? ומה כדאי לעשות בשעות הערב?

ועוד משהו קטן מאיתנו

איזה כיף! קבלו מאיתנו עוד שתי הטבות ייחודיות לזמן מוגבל (תקף לרוכשים מדריכים עבור 7 ימים ומעלה).

הנחה לשיעור פרטי אישי

צריכים להתייעץ קצת יותר לעומק? קבלו מאיתנו הנחה ייחודית של 25% וקבעו שיעור פרטי בן שעה וחצי בו נוכל לדבר על כל מה שיפן. לפרטים נוספים היכנסו לכאן.

גישה חינמית לוובינר ״זמן יפן״

סשן בן שעתיים בו נגענו בכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להוציא את המיטב מהזמן שלכם ביפן: תקציב טיול, מגבלות שפה, תחבורה והתניידות, שילוח כבודה, חוויות שאסור לפספס, ועוד..

עמק קיסו
ממגומה לצומאגו
89 ₪

המסלול

במסלולנו היום נפקוד שתי עיירות דרכים כאלו, כשאת הדרך ביניהן נגמע ברגל - ממש כמו בימי קדם. נעבור דרך יערות, מפלים, והרים נישאים, באחד מחבלי הארץ היפים ביותר ביפן: עמק קיסו. נתחיל את המסלול בעיירה מגומה (Magome) הקטנה והפסטורלית, אותה חוצה רחוב ראשי בריצוף אבן כשמשני צידיו שורות-שורות של בתי-עץ מסורתיים, ונצא לכיוון צומאגו (Tsumago), כשעתיים הליכה מהנה משם. בדרך, נלמד עוד על ההיסטוריה של הנקסנדו, ניכנס לכמה בתים משוחזרים שהפכו למוזיאונים  מעניינים ונשתה תה בבקתת הרים מרוחקת וקסומה.

מגולות הכותרת

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)

לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
עמק קיסו
ממגומה לצומאגו
89 ₪
bottom of page