top of page

קיוטו

קיוטו

קוראמה, קיבונה וצפון קיוטו

89 ₪

הטבע והיפנים קשורים זה בזה קשר אדוק מקדמת דנא. דת השינטו, שהיא הדת המקומית הקדומה ביפן, שמה במרכז את הסגידה לקאמי (Kami): אוסף של ישויות רוחניות או כוחות אנרגטיים קדושים, המתגלמים בכוחות הטבע ובתופעות שונות. זרמים רבים בבודהיזם מקדשים גם כן את הטבע ואת הלך ההתרחשות הטבעית, שמכירה בתלות ההדדית בין התופעות ואת אי-הנפרדות שבין כל הברואים ביקום.


המסלול היום יוקדש לחלקה הצפוני של קיוטו, תוך שימת דגש ניכר על חוויית ותפיסת הטבע היפני. הטבע ביפן - במיוחד האזורים ההרריים המרובים שבה - היווה במשך אלפי שנים השראה לדת, לפילוסופיה, לתרבות ולאמנות. היום ניווכח לאופן שבו השפיע הטבע היפני על התפתחותו של פולקלור עשיר, מלא באגדות על מיני יצורים מיתיים, רוחות שומרות ואלי טבע המתגלמים בנהרות, בעצים ובהרים.


את חלקו הראשון של היום נבלה במסלול ההליכה המצוין שבין העיירות קוראמה (Kurama) וקיבונה (Kibune) הציוריות, שם נעבור בנבכי יערות האדר והאורן ונכיר סיפורים ומסורות מקומיות עתיקות. לאחר שנחזור לקיוטו, נקדיש כמה שעות לשני האתרים המרכזיים בצפון העיר, שהם בין האתרים המזוהים ביותר עם יפן בכלל וקיוטו בפרט - מקדשים בודהיסטים דומים אבל שונים, כל אחד מדגיש בדרכו אלמנטים מיוחדים אחרים של אסתטיקת הזן.


בקצרה

  • המסלול שלפניכם מתמקד באי היפני המרכזי והגדול ביותר - הונשו.​ מס׳ הימים הנקוב מציין ימי טיול מלאים, לא כולל את ימי הנחיתה וההמראה.

  • המסלול מתאים במיוחד למבקרים ביפן בפעם הראשונה הנוחתים והממריאים מטוקיו, והוא מכסה את המיטב שיש ליפן להציע במסגרת הזמן הקצוב.

  • המסלול מתאים למטיילים בכל גיל ובכל הרכב: משפחות, חברים, זוגות ומטיילי סולו.

  • המסלול מתאים לטיול בכל תקופה במהלך השנה.

  • המסלול נתפר בבסיסו כטיול רכבות, וכך אנחנו ממליצים להתייחס אליו. ייתכן ותוכלו לשלב נסיעות ברכב שכור בחלקים ממנו - התייעצו איתנו על כך.

מה במדריך? 

הסברים ואנקדוטות היסטוריות ותרבותיות

שיעשירו את הביקור שלכם ויציבו אותו על פני רצף חוויתי רחב יותר, כך שבסוף הטיול תרגישו שעברתם מסע משמעותי.

מסלולים יומיים

בהם אתרים ונקודות עניין שבחרנו בפינצטה כדי שלא תפספסו כלום, והכל מסודר ומאורגן במסלולים דיגיטליים שכיף, קל ונעים ללכת בהם.

סט מפות אינטראקטיביות

יוביל אתכם בין האתרים ויקח אתכם למסעדות ולחנויות השוות ביותר בכל אזור. בנוסף - נצרף לכם מאגר מידע ייחודי לתקופת פריחת הדובדבן, שלכת הסתיו, לימים גשומים או סתם להרפתקה בטבע.

הוראות התניידות מפורטות

בעברית, אנגלית ויפנית למעבר חלק ומהיר בתוך הערים וביניהם, בלי הסתבכויות ובלי ללכת לאיבוד. 

מידע מנהלתי חשוב

המלצות לאזורי לינה, הוראות שילוח כבודה וטבלת נסיעות מפורטת - כל מה שקריטי לזכור מסודר לשליפה מהירה ונוחה.

טיפים שימושיים והמלצות

יצורפו לכל מסלול, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? איפה עושים קניות? ומה כדאי לעשות בשעות הערב?

ועוד משהו קטן מאיתנו

איזה כיף! קבלו מאיתנו עוד שתי הטבות ייחודיות לזמן מוגבל (תקף לרוכשים מדריכים עבור 7 ימים ומעלה).

הנחה לשיעור פרטי אישי

צריכים להתייעץ קצת יותר לעומק? קבלו מאיתנו הנחה ייחודית של 25% וקבעו שיעור פרטי בן שעה וחצי בו נוכל לדבר על כל מה שיפן. לפרטים נוספים היכנסו לכאן.

גישה חינמית לוובינר ״זמן יפן״

סשן בן שעתיים בו נגענו בכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להוציא את המיטב מהזמן שלכם ביפן: תקציב טיול, מגבלות שפה, תחבורה והתניידות, שילוח כבודה, חוויות שאסור לפספס, ועוד..

קיוטו
קוראמה, קיבונה וצפון קיוטו
89 ₪

המסלול

מגולות הכותרת

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)

לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
קיוטו
קוראמה, קיבונה וצפון קיוטו
89 ₪
bottom of page