top of page
Anchor 1

קיוטו

קיוטו

קוראמה, קיבונה וצפון קיוטו

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)


לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים היומיים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
מדריך קיוטו: קוראמה, קיבונה וצפון קיוטו
89 ₪ בלבד!
רוצים שנתכנן לכם את יפן מא׳ ועד ת׳? בשמחה :)

הטבע והיפנים קשורים זה בזה קשר אדוק מקדמת דנא. דת השינטו, שהיא הדת המקומית הקדומה ביפן, שמה במרכז את הסגידה לקאמי (Kami): אוסף של ישויות רוחניות או כוחות אנרגטיים קדושים, המתגלמים בכוחות הטבע ובתופעות שונות. זרמים רבים בבודהיזם מקדשים גם כן את הטבע ואת הלך ההתרחשות הטבעית, שמכירה בתלות ההדדית בין התופעות ואת אי-הנפרדות שבין כל הברואים ביקום.


המסלול היום יוקדש לחלקה הצפוני של קיוטו, תוך שימת דגש ניכר על חוויית ותפיסת הטבע היפני. הטבע ביפן - במיוחד האזורים ההרריים המרובים שבה - היווה במשך אלפי שנים השראה לדת, לפילוסופיה, לתרבות ולאמנות. היום ניווכח לאופן שבו השפיע הטבע היפני על התפתחותו של פולקלור עשיר, מלא באגדות על מיני יצורים מיתיים, רוחות שומרות ואלי טבע המתגלמים בנהרות, בעצים ובהרים.

את חלקו הראשון של היום נבלה במסלול ההליכה המצוין שבין העיירות קוראמה (Kurama) וקיבונה (Kibune) הציוריות, שם נעבור בנבכי יערות האדר והאורן ונכיר סיפורים ומסורות מקומיות עתיקות. לאחר שנחזור לקיוטו, נקדיש כמה שעות לשני האתרים המרכזיים בצפון העיר, שהם בין האתרים המזוהים ביותר עם יפן בכלל וקיוטו בפרט - מקדשים בודהיסטים דומים אבל שונים, כל אחד מדגיש בדרכו אלמנטים מיוחדים אחרים של אסתטיקת הזן.


Anchor 2

מה במדריך? 

  • כל המדריכים שלנו נכתבו מתוך ניסיון אישי רב שנים ומחקר מעמיק, שאיפשרו לנו לבחור בפינצטה את הנקודות והאתרים התיירותיים המעניינים ביותר בכל אזור ולשלב אותם לכדי מסלול מרתק, אבל גם נוח, נגיש והגיוני לטיול. 

  • לכל נקודת עצירה מצורפים הסברים היסטוריים ואנקדוטות תרבותיות, בדיוק ברמת הפירוט הנכונה, שיעזרו לכם להבין איפה אתם נמצאים על פני קונטקסט חוויתי רחב יותר. כמו כן, תקבלו הפניות מעניינות לקריאה נוספת. ממש כמו לטייל עם מדריך פרטי - פלוס החופש לחקור כאוות נפשכם.

  • בין נקודה לנקודה ציידנו אתכם בהוראות התניידות מלאות, כולל הכוונות לשימוש באמצעי התחבורה היעילים והמהירים ביותר - בלי להסתבך עם מפות מגושמות.

  • מפה אינטראקטיבית דיגיטלית תציג לפניכם את מסלול ההליכה המומלץ בין האתרים, כך שתוכלו ללכת לאיבוד בלי לדאוג איפה אתם נמצאים בכל רגע. על המפה מסומנות כל נקודות העניין, כמו גם אטרקציות והמלצות נוספות מהם תוכלו לבחור. מושלם לשוטטות!

  • בראש כל מסלול ריכזנו לכם את הטיפים הכי מועילים, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? האם פסטיבלים ואירועים מיוחדים מתקיימים בקרוב? מה כדאי לעשות בשעות הערב?

  • כבונוס צירפנו לכם גם מפת מסעדות וחיי לילה, עם ההמלצות הקולינריות הטובות ביותר בכל עיר - לפי סוג מטבח ותקציב. 

אפשר לראות דוגמא?

ברור. לחצו על הכפתור "איך משתמשים במדריך?" כדי לראות כיצד נראה מדריך יומי, מה הוא כולל ואיך כדאי להשתמש בו.

מסלולים יומיים נוספים