קיוטו

קיוטו

צפון היגאשיאמה, יושידה ואוקאזאקי

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)


לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים היומיים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
מדריך קיוטו: צפון היגאשיאמה, יושידה ואוקאזאקי
89 ₪ בלבד!
רוצים שנתכנן לכם את יפן מא׳ ועד ת׳? בשמחה :)

אף טיול ביפן לא שלם בלי ביקור בקיוטו, אשר לצדה של טוקיו מהווה את העיר החשובה ביותר במדינה ואחת מהערים היפות והמרתקות ביותר בעולם - ולא, אנחנו לא מגזימים. קיוטו ליוותה את יפן כמעט מערש היוולדה, דרך תקופות סוערות של מלחמות וחורבן אך גם בעתות של פריחה תרבותית וחברתית. אם המקדשים והארמונות העתיקים יכלו לדבר, הם היו מתארים את סיפורם השלם של יפן והיפנים, החל מהמאה ה-8 ועד ימינו אנו.

מסלולנו יתמקד באזור צפון היגאשיאמה הפסטורלי. בעודכם משוטטים בין המקדשים והתעלות, לא תתקשו לדמיין שחזרתם אחורה בזמן לתקופת תור הזהב התרבותי של קיוטו, תקופה בה גיישות וסמוראים הילכו ברחובות ובסמטאות המרוצפות. אזור היגאשיאמה (״ההרים המזרחיים״) היה המוקד המזוהה ביותר עם תקופת הפריחה והשגשוג התרבותי של העיר במאה ה-15, בה, בהשפעת הזן-בודהיזם, התפתחו האמנויות היפניות המפורסמות:  טקס התה, סידור הפרחים, תיאטרון הנו וציורי הדיו.

במסלול היום נחלק את זמננו בין שלושה מוקדים בצפון-מזרח קיוטו - היגאשיאמה, יושידה ואוקאזאקי - שם נעבור דרך מקדשי זן מסתוריים ונלך לאיבוד בשכונות קיוטויאות אותנטיות תוך שאנחנו מנסים להבין את הבסיס הדתי, הפילוסופי והאסתטי בתרבות היפנית - מאז ועד היום.

 

מה במדריך? 

  • כל המדריכים שלנו נכתבו מתוך ניסיון אישי רב שנים ומחקר מעמיק, שאיפשרו לנו לבחור בפינצטה את הנקודות והאתרים התיירותיים המעניינים ביותר בכל אזור ולשלב אותם לכדי מסלול מרתק, אבל גם נוח, נגיש והגיוני לטיול. 

  • לכל נקודת עצירה מצורפים הסברים היסטוריים ואנקדוטות תרבותיות, בדיוק ברמת הפירוט הנכונה, שיעזרו לכם להבין איפה אתם נמצאים על פני קונטקסט חוויתי רחב יותר. כמו כן, תקבלו הפניות מעניינות לקריאה נוספת. ממש כמו לטייל עם מדריך פרטי - פלוס החופש לחקור כאוות נפשכם.

  • בין נקודה לנקודה ציידנו אתכם בהוראות התניידות מלאות, כולל הכוונות לשימוש באמצעי התחבורה היעילים והמהירים ביותר - בלי להסתבך עם מפות מגושמות.

  • מפה אינטראקטיבית דיגיטלית תציג לפניכם את מסלול ההליכה המומלץ בין האתרים, כך שתוכלו ללכת לאיבוד בלי לדאוג איפה אתם נמצאים בכל רגע. על המפה מסומנות כל נקודות העניין, כמו גם אטרקציות והמלצות נוספות מהם תוכלו לבחור. מושלם לשוטטות!

  • בראש כל מסלול ריכזנו לכם את הטיפים הכי מועילים, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? האם פסטיבלים ואירועים מיוחדים מתקיימים בקרוב? מה כדאי לעשות בשעות הערב?

  • כבונוס צירפנו לכם גם מפת מסעדות וחיי לילה, עם ההמלצות הקולינריות הטובות ביותר בכל עיר - לפי סוג מטבח ותקציב. 

אפשר לראות דוגמא?

ברור. לחצו על הכפתור "איך משתמשים במדריך?" כדי לראות כיצד נראה מדריך יומי, מה הוא כולל ואיך כדאי להשתמש בו.

מסלולים יומיים נוספים