top of page

קיוטו

קיוטו

צפון היגאשיאמה, יושידה ואוקאזאקי

89 ₪

אף טיול ביפן לא שלם בלי ביקור בקיוטו, אשר לצדה של טוקיו מהווה את העיר החשובה ביותר במדינה ואחת מהערים היפות והמרתקות ביותר בעולם - ולא, אנחנו לא מגזימים. קיוטו ליוותה את יפן כמעט מערש היוולדה, דרך תקופות סוערות של מלחמות וחורבן אך גם בעתות של פריחה תרבותית וחברתית. אם המקדשים והארמונות העתיקים יכלו לדבר, הם היו מתארים את סיפורם השלם של יפן והיפנים, החל מהמאה ה-8 ועד ימינו אנו.


מסלולנו יתמקד באזור צפון היגאשיאמה הפסטורלי. בעודכם משוטטים בין המקדשים והתעלות, לא תתקשו לדמיין שחזרתם אחורה בזמן לתקופת תור הזהב התרבותי של קיוטו, תקופה בה גיישות וסמוראים הילכו ברחובות ובסמטאות המרוצפות. אזור היגאשיאמה (״ההרים המזרחיים״) היה המוקד המזוהה ביותר עם תקופת הפריחה והשגשוג התרבותי של העיר במאה ה-15, בה, בהשפעת הזן-בודהיזם, התפתחו האמנויות היפניות המפורסמות:  טקס התה, סידור הפרחים, תיאטרון הנו וציורי הדיו.


במסלול היום נחלק את זמננו בין שלושה מוקדים בצפון-מזרח קיוטו - היגאשיאמה, יושידה ואוקאזאקי - שם נעבור דרך מקדשי זן מסתוריים ונלך לאיבוד בשכונות קיוטויאות אותנטיות תוך שאנחנו מנסים להבין את הבסיס הדתי, הפילוסופי והאסתטי בתרבות היפנית - מאז ועד היום.

בקצרה

  • המסלול שלפניכם מתמקד באי היפני המרכזי והגדול ביותר - הונשו.​ מס׳ הימים הנקוב מציין ימי טיול מלאים, לא כולל את ימי הנחיתה וההמראה.

  • המסלול מתאים במיוחד למבקרים ביפן בפעם הראשונה הנוחתים והממריאים מטוקיו, והוא מכסה את המיטב שיש ליפן להציע במסגרת הזמן הקצוב.

  • המסלול מתאים למטיילים בכל גיל ובכל הרכב: משפחות, חברים, זוגות ומטיילי סולו.

  • המסלול מתאים לטיול בכל תקופה במהלך השנה.

  • המסלול נתפר בבסיסו כטיול רכבות, וכך אנחנו ממליצים להתייחס אליו. ייתכן ותוכלו לשלב נסיעות ברכב שכור בחלקים ממנו - התייעצו איתנו על כך.

מה במדריך? 

הסברים ואנקדוטות היסטוריות ותרבותיות

שיעשירו את הביקור שלכם ויציבו אותו על פני רצף חוויתי רחב יותר, כך שבסוף הטיול תרגישו שעברתם מסע משמעותי.

מסלולים יומיים

בהם אתרים ונקודות עניין שבחרנו בפינצטה כדי שלא תפספסו כלום, והכל מסודר ומאורגן במסלולים דיגיטליים שכיף, קל ונעים ללכת בהם.

סט מפות אינטראקטיביות

יוביל אתכם בין האתרים ויקח אתכם למסעדות ולחנויות השוות ביותר בכל אזור. בנוסף - נצרף לכם מאגר מידע ייחודי לתקופת פריחת הדובדבן, שלכת הסתיו, לימים גשומים או סתם להרפתקה בטבע.

הוראות התניידות מפורטות

בעברית, אנגלית ויפנית למעבר חלק ומהיר בתוך הערים וביניהם, בלי הסתבכויות ובלי ללכת לאיבוד. 

מידע מנהלתי חשוב

המלצות לאזורי לינה, הוראות שילוח כבודה וטבלת נסיעות מפורטת - כל מה שקריטי לזכור מסודר לשליפה מהירה ונוחה.

טיפים שימושיים והמלצות

יצורפו לכל מסלול, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? איפה עושים קניות? ומה כדאי לעשות בשעות הערב?

ועוד משהו קטן מאיתנו

איזה כיף! קבלו מאיתנו עוד שתי הטבות ייחודיות לזמן מוגבל (תקף לרוכשים מדריכים עבור 7 ימים ומעלה).

הנחה לשיעור פרטי אישי

צריכים להתייעץ קצת יותר לעומק? קבלו מאיתנו הנחה ייחודית של 25% וקבעו שיעור פרטי בן שעה וחצי בו נוכל לדבר על כל מה שיפן. לפרטים נוספים היכנסו לכאן.

גישה חינמית לוובינר ״זמן יפן״

סשן בן שעתיים בו נגענו בכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להוציא את המיטב מהזמן שלכם ביפן: תקציב טיול, מגבלות שפה, תחבורה והתניידות, שילוח כבודה, חוויות שאסור לפספס, ועוד..

קיוטו
צפון היגאשיאמה, יושידה ואוקאזאקי
89 ₪

המסלול

מגולות הכותרת

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)

לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
קיוטו
צפון היגאשיאמה, יושידה ואוקאזאקי
89 ₪
bottom of page