top of page
Anchor 1

קיוטו

קיוטו

דרום היגאשיאמה, נישיקי ופושימי

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)


לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים היומיים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
מדריך קיוטו: דרום היגאשיאמה, נישיקי ופושימי
89 ₪ בלבד!
רוצים שנתכנן לכם את יפן מא׳ ועד ת׳? בשמחה :)

לא רבים יודעים, אבל היותה של טוקיו בירתה של יפן היא התפתחות חדשה למדי. למעשה, במשך רוב ההיסטוריה, הייתה זו קיוטו שמילאה בדיוק את התפקיד הזה. לא רק שהיא הייתה הבירה הפוליטית, היא גם שימשה כביתו הרשמי של קיסר יפן וחצרו. הנסיבות ההיסטוריות המיוחדות בהן התפתחה קיוטו הופכות אותה לאחת מהערים המעניינות והחשובות ביותר ביפן, והיא יעד חובה לכל מבקר, בכל עונה.


בניגוד לגורדי השחקים, הרכבות והחיים המהירים שמאפיינים את טוקיו, קיוטו שמרה עד היום על ארשת ייצוגית ואלגנטית יותר. גם לאחר שנלקח ממנה תואר הבירה הרשמי, היא נותרה המרכז התרבותי והאמנותי של יפן, והרוח היפנית ממשיכה להשתקף בה בכל מקדש ובכל קרן רחוב. במסלולנו היום נוביל אתכם דרך שלושה מוקדים המשקפים עושר רוחני זה.


מחוז היגאשיאמה הוא בין המחוזות ההיסטוריים היפים ביותר ביפן. הוא מתפרש על פני גבעותיה המזרחיים של העיר, והוא עשיר במקדשים ובאתרים חשובים מההיסטוריה הרחוקה של יפן. מפאת גודלו, נתמקד בחלקו הדרומי ואת צפונו נשאיר ליום אחר. במקום זאת, נפנה למרכז העיר ואל שוק נישיקי הססגוני. לפנות ערב נצא ברכבת דרומה אל אזור פושימי ואל אחד מהמקדשים האיקוניים והמסתוריים ביותר ביפן.


Anchor 2

מה במדריך? 

  • כל המדריכים שלנו נכתבו מתוך ניסיון אישי רב שנים ומחקר מעמיק, שאיפשרו לנו לבחור בפינצטה את הנקודות והאתרים התיירותיים המעניינים ביותר בכל אזור ולשלב אותם לכדי מסלול מרתק, אבל גם נוח, נגיש והגיוני לטיול. 

  • לכל נקודת עצירה מצורפים הסברים היסטוריים ואנקדוטות תרבותיות, בדיוק ברמת הפירוט הנכונה, שיעזרו לכם להבין איפה אתם נמצאים על פני קונטקסט חוויתי רחב יותר. כמו כן, תקבלו הפניות מעניינות לקריאה נוספת. ממש כמו לטייל עם מדריך פרטי - פלוס החופש לחקור כאוות נפשכם.

  • בין נקודה לנקודה ציידנו אתכם בהוראות התניידות מלאות, כולל הכוונות לשימוש באמצעי התחבורה היעילים והמהירים ביותר - בלי להסתבך עם מפות מגושמות.

  • מפה אינטראקטיבית דיגיטלית תציג לפניכם את מסלול ההליכה המומלץ בין האתרים, כך שתוכלו ללכת לאיבוד בלי לדאוג איפה אתם נמצאים בכל רגע. על המפה מסומנות כל נקודות העניין, כמו גם אטרקציות והמלצות נוספות מהם תוכלו לבחור. מושלם לשוטטות!

  • בראש כל מסלול ריכזנו לכם את הטיפים הכי מועילים, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? האם פסטיבלים ואירועים מיוחדים מתקיימים בקרוב? מה כדאי לעשות בשעות הערב?

  • כבונוס צירפנו לכם גם מפת מסעדות וחיי לילה, עם ההמלצות הקולינריות הטובות ביותר בכל עיר - לפי סוג מטבח ותקציב. 

אפשר לראות דוגמא?

ברור. לחצו על הכפתור "איך משתמשים במדריך?" כדי לראות כיצד נראה מדריך יומי, מה הוא כולל ואיך כדאי להשתמש בו.

מסלולים יומיים נוספים