top of page

קיוטו

קיוטו

דרום היגאשיאמה, נישיקי ופושימי

89 ₪

לא רבים יודעים, אבל היותה של טוקיו בירתה של יפן היא התפתחות חדשה למדי. למעשה, במשך רוב ההיסטוריה, הייתה זו קיוטו שמילאה בדיוק את התפקיד הזה. לא רק שהיא הייתה הבירה הפוליטית, היא גם שימשה כביתו הרשמי של קיסר יפן וחצרו. הנסיבות ההיסטוריות המיוחדות בהן התפתחה קיוטו הופכות אותה לאחת מהערים המעניינות והחשובות ביותר ביפן, והיא יעד חובה לכל מבקר, בכל עונה.


בניגוד לגורדי השחקים, הרכבות והחיים המהירים שמאפיינים את טוקיו, קיוטו שמרה עד היום על ארשת ייצוגית ואלגנטית יותר. גם לאחר שנלקח ממנה תואר הבירה הרשמי, היא נותרה המרכז התרבותי והאמנותי של יפן, והרוח היפנית ממשיכה להשתקף בה בכל מקדש ובכל קרן רחוב. במסלולנו היום נוביל אתכם דרך שלושה מוקדים המשקפים עושר רוחני זה.


מחוז היגאשיאמה הוא בין המחוזות ההיסטוריים היפים ביותר ביפן. הוא מתפרש על פני גבעותיה המזרחיים של העיר, והוא עשיר במקדשים ובאתרים חשובים מההיסטוריה הרחוקה של יפן. מפאת גודלו, נתמקד בחלקו הדרומי ואת צפונו נשאיר ליום אחר. במקום זאת, נפנה למרכז העיר ואל שוק נישיקי הססגוני. לפנות ערב נצא ברכבת דרומה אל אזור פושימי ואל אחד מהמקדשים האיקוניים והמסתוריים ביותר ביפן.


בקצרה

  • המסלול שלפניכם מתמקד באי היפני המרכזי והגדול ביותר - הונשו.​ מס׳ הימים הנקוב מציין ימי טיול מלאים, לא כולל את ימי הנחיתה וההמראה.

  • המסלול מתאים במיוחד למבקרים ביפן בפעם הראשונה הנוחתים והממריאים מטוקיו, והוא מכסה את המיטב שיש ליפן להציע במסגרת הזמן הקצוב.

  • המסלול מתאים למטיילים בכל גיל ובכל הרכב: משפחות, חברים, זוגות ומטיילי סולו.

  • המסלול מתאים לטיול בכל תקופה במהלך השנה.

  • המסלול נתפר בבסיסו כטיול רכבות, וכך אנחנו ממליצים להתייחס אליו. ייתכן ותוכלו לשלב נסיעות ברכב שכור בחלקים ממנו - התייעצו איתנו על כך.

מה במדריך? 

הסברים ואנקדוטות היסטוריות ותרבותיות

שיעשירו את הביקור שלכם ויציבו אותו על פני רצף חוויתי רחב יותר, כך שבסוף הטיול תרגישו שעברתם מסע משמעותי.

מסלולים יומיים

בהם אתרים ונקודות עניין שבחרנו בפינצטה כדי שלא תפספסו כלום, והכל מסודר ומאורגן במסלולים דיגיטליים שכיף, קל ונעים ללכת בהם.

סט מפות אינטראקטיביות

יוביל אתכם בין האתרים ויקח אתכם למסעדות ולחנויות השוות ביותר בכל אזור. בנוסף - נצרף לכם מאגר מידע ייחודי לתקופת פריחת הדובדבן, שלכת הסתיו, לימים גשומים או סתם להרפתקה בטבע.

הוראות התניידות מפורטות

בעברית, אנגלית ויפנית למעבר חלק ומהיר בתוך הערים וביניהם, בלי הסתבכויות ובלי ללכת לאיבוד. 

מידע מנהלתי חשוב

המלצות לאזורי לינה, הוראות שילוח כבודה וטבלת נסיעות מפורטת - כל מה שקריטי לזכור מסודר לשליפה מהירה ונוחה.

טיפים שימושיים והמלצות

יצורפו לכל מסלול, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? איפה עושים קניות? ומה כדאי לעשות בשעות הערב?

ועוד משהו קטן מאיתנו

איזה כיף! קבלו מאיתנו עוד שתי הטבות ייחודיות לזמן מוגבל (תקף לרוכשים מדריכים עבור 7 ימים ומעלה).

הנחה לשיעור פרטי אישי

צריכים להתייעץ קצת יותר לעומק? קבלו מאיתנו הנחה ייחודית של 25% וקבעו שיעור פרטי בן שעה וחצי בו נוכל לדבר על כל מה שיפן. לפרטים נוספים היכנסו לכאן.

גישה חינמית לוובינר ״זמן יפן״

סשן בן שעתיים בו נגענו בכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להוציא את המיטב מהזמן שלכם ביפן: תקציב טיול, מגבלות שפה, תחבורה והתניידות, שילוח כבודה, חוויות שאסור לפספס, ועוד..

קיוטו
דרום היגאשיאמה, נישיקי ופושימי
89 ₪

המסלול

מגולות הכותרת

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)

לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
קיוטו
דרום היגאשיאמה, נישיקי ופושימי
89 ₪
bottom of page