top of page
Anchor 1

קוראשיקי

קוראשיקי

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)


לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים היומיים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
מדריך קוראשיקי
89 ₪ בלבד!
רוצים שנתכנן לכם את יפן מא׳ ועד ת׳? בשמחה :)

קוראשיקי, העיר השניה בגודלה במחוז אוקאיאמה (Okayama) מהווה יעד מושלם לטיול יום במערב יפן, והיא אידיאלית כנקודת עצירה למנוחה בין אוסקה להירושימה. העיר משלבת בין היסטוריה מרתקת, סצנת אמנות שוקקת, רחובות וסמטאות ציוריים ואוכל מעולה.

מבחינה היסטורית, מיקומה של קוראשיקי בסמוך לים סטו (Seto) הפנימי מחד ועל ציר מסחר מרכזי מאידך, הפך אותה לנקודה משמעותית באיסוף ובהפצה של המצרך החשוב ביותר בהיסטוריה היפנית, האורז. בשל כך, היא זכתה למעמד מיוחד בעיני השלטון המרכזי בבירה במהלך תקופת אדו. שלטון השוגון הקים בקוראשיקי נציגות רשמית, והציב בה פקידים כדי שיפקחו על פעילות המסחר וגביית המיסים. כדי להקל על פעילות המסחר, הוקמה בקוראשיקי תעלת מים עם גשרי אבן יפים, בתוכה עברו סירות שהובילו אורז מהמחסנים והממגורות שנצבעו בלבן, ואל נמל הים שמדרומית לעיר. האזור ההיסטורי של קוראשיקי השתמר היטב, והליכה בין סמטאותיה תקח אתכם בחזרה בזמן אל תקופות מרגשות.

את מרכז קוראשיקי הקטנה נחקור ברגל, במסלול שמשלב את כל הדברים הטובים שיש לה להציע. באזור ההיסטורי היפה, המכונה ״ביקאן״, נשוטט סביב תעלת המים והסמטאות שנמתחות ממנה וניכנס פה ושם למחסני האורז הישנים. נלמד על סצנת האמנות המערבית שפרחה בעיר מתחילת המאה ה-20 ונראה כמה מהיצירות החשובות ביותר מאותה התקופה. אחרי ארוחת הצהריים נתוודע לסיפורו של מומוטארו ״ילד האפרסק״, גיבור העל הראשון של יפן, וניכנס למוזיאון קטן ומיוחד שנבנה לכבודו - מלא בהפתעות ובתעתועים אופטיים. ברחוב הסוחרים העתיק של העיר ניכנס לכמה בתי עץ מסורתיים שהומרו לבתי-קפה וגלריות, ונקנח את היום בביקור במקדש מקומי חשוב שנבנה על ראש גבעה המשקיפה על קוראשיקי הציורית מלמעלה.

Anchor 2

מה במדריך? 

  • כל המדריכים שלנו נכתבו מתוך ניסיון אישי רב שנים ומחקר מעמיק, שאיפשרו לנו לבחור בפינצטה את הנקודות והאתרים התיירותיים המעניינים ביותר בכל אזור ולשלב אותם לכדי מסלול מרתק, אבל גם נוח, נגיש והגיוני לטיול. 

  • לכל נקודת עצירה מצורפים הסברים היסטוריים ואנקדוטות תרבותיות, בדיוק ברמת הפירוט הנכונה, שיעזרו לכם להבין איפה אתם נמצאים על פני קונטקסט חוויתי רחב יותר. כמו כן, תקבלו הפניות מעניינות לקריאה נוספת. ממש כמו לטייל עם מדריך פרטי - פלוס החופש לחקור כאוות נפשכם.

  • בין נקודה לנקודה ציידנו אתכם בהוראות התניידות מלאות, כולל הכוונות לשימוש באמצעי התחבורה היעילים והמהירים ביותר - בלי להסתבך עם מפות מגושמות.

  • מפה אינטראקטיבית דיגיטלית תציג לפניכם את מסלול ההליכה המומלץ בין האתרים, כך שתוכלו ללכת לאיבוד בלי לדאוג איפה אתם נמצאים בכל רגע. על המפה מסומנות כל נקודות העניין, כמו גם אטרקציות והמלצות נוספות מהם תוכלו לבחור. מושלם לשוטטות!

  • בראש כל מסלול ריכזנו לכם את הטיפים הכי מועילים, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? האם פסטיבלים ואירועים מיוחדים מתקיימים בקרוב? מה כדאי לעשות בשעות הערב?

  • כבונוס צירפנו לכם גם מפת מסעדות וחיי לילה, עם ההמלצות הקולינריות הטובות ביותר בכל עיר - לפי סוג מטבח ותקציב. 

אפשר לראות דוגמא?

ברור. לחצו על הכפתור "איך משתמשים במדריך?" כדי לראות כיצד נראה מדריך יומי, מה הוא כולל ואיך כדאי להשתמש בו.

מסלולים יומיים נוספים