top of page

קוראשיקי

קוראשיקי

העיר העתיקה

89 ₪

קוראשיקי, העיר השניה בגודלה במחוז אוקאיאמה (Okayama) מהווה יעד מושלם לטיול יום במערב יפן, והיא אידיאלית כנקודת עצירה למנוחה בין אוסקה להירושימה. העיר משלבת בין היסטוריה מרתקת, סצנת אמנות שוקקת, רחובות וסמטאות ציוריים ואוכל מעולה.


מבחינה היסטורית, מיקומה של קוראשיקי בסמוך לים סטו (Seto) הפנימי מחד ועל ציר מסחר מרכזי מאידך, הפך אותה לנקודה משמעותית באיסוף ובהפצה של המצרך החשוב ביותר בהיסטוריה היפנית, האורז. בשל כך, היא זכתה למעמד מיוחד בעיני השלטון המרכזי בבירה במהלך תקופת אדו. שלטון השוגון הקים בקוראשיקי נציגות רשמית, והציב בה פקידים כדי שיפקחו על פעילות המסחר וגביית המיסים. כדי להקל על פעילות המסחר, הוקמה בקוראשיקי תעלת מים עם גשרי אבן יפים, בתוכה עברו סירות שהובילו אורז מהמחסנים והממגורות שנצבעו בלבן, ואל נמל הים שמדרומית לעיר. האזור ההיסטורי של קוראשיקי השתמר היטב, והליכה בין סמטאותיה תקח אתכם בחזרה בזמן אל תקופות מרגשות.

בקצרה

  • המסלול שלפניכם מתמקד באי היפני המרכזי והגדול ביותר - הונשו.​ מס׳ הימים הנקוב מציין ימי טיול מלאים, לא כולל את ימי הנחיתה וההמראה.

  • המסלול מתאים במיוחד למבקרים ביפן בפעם הראשונה הנוחתים והממריאים מטוקיו, והוא מכסה את המיטב שיש ליפן להציע במסגרת הזמן הקצוב.

  • המסלול מתאים למטיילים בכל גיל ובכל הרכב: משפחות, חברים, זוגות ומטיילי סולו.

  • המסלול מתאים לטיול בכל תקופה במהלך השנה.

  • המסלול נתפר בבסיסו כטיול רכבות, וכך אנחנו ממליצים להתייחס אליו. ייתכן ותוכלו לשלב נסיעות ברכב שכור בחלקים ממנו - התייעצו איתנו על כך.

מה במדריך? 

הסברים ואנקדוטות היסטוריות ותרבותיות

שיעשירו את הביקור שלכם ויציבו אותו על פני רצף חוויתי רחב יותר, כך שבסוף הטיול תרגישו שעברתם מסע משמעותי.

מסלולים יומיים

בהם אתרים ונקודות עניין שבחרנו בפינצטה כדי שלא תפספסו כלום, והכל מסודר ומאורגן במסלולים דיגיטליים שכיף, קל ונעים ללכת בהם.

סט מפות אינטראקטיביות

יוביל אתכם בין האתרים ויקח אתכם למסעדות ולחנויות השוות ביותר בכל אזור. בנוסף - נצרף לכם מאגר מידע ייחודי לתקופת פריחת הדובדבן, שלכת הסתיו, לימים גשומים או סתם להרפתקה בטבע.

הוראות התניידות מפורטות

בעברית, אנגלית ויפנית למעבר חלק ומהיר בתוך הערים וביניהם, בלי הסתבכויות ובלי ללכת לאיבוד. 

מידע מנהלתי חשוב

המלצות לאזורי לינה, הוראות שילוח כבודה וטבלת נסיעות מפורטת - כל מה שקריטי לזכור מסודר לשליפה מהירה ונוחה.

טיפים שימושיים והמלצות

יצורפו לכל מסלול, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? איפה עושים קניות? ומה כדאי לעשות בשעות הערב?

אפשר לראות דוגמא?

ברור! הירשמו ללא עלות למפגש ההדגמה הקרוב (אונליין דרך הזום), בו נרחיב עוד על מדריכי הטיול שלנו, מה הם כוללים, ואיך אפשר להוציא מהם את המקסימום. 

ועוד משהו קטן מאיתנו

איזה כיף! קבלו מאיתנו עוד שתי הטבות ייחודיות לזמן מוגבל (תקף לרוכשים מדריכים עבור 7 ימים ומעלה).

הנחה לשיעור פרטי אישי

צריכים להתייעץ קצת יותר לעומק? קבלו מאיתנו הנחה ייחודית של 25% וקבעו שיעור פרטי בן שעה וחצי בו נוכל לדבר על כל מה שיפן. לפרטים נוספים היכנסו לכאן.

גישה חינמית לוובינר ״זמן יפן״

סשן בן שעתיים בו נגענו בכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להוציא את המיטב מהזמן שלכם ביפן: תקציב טיול, מגבלות שפה, תחבורה והתניידות, שילוח כבודה, חוויות שאסור לפספס, ועוד..

קוראשיקי
העיר העתיקה
89 ₪

המסלול

את מרכז קוראשיקי הקטנה נחקור ברגל, במסלול שמשלב את כל הדברים הטובים שיש לה להציע. באזור ההיסטורי היפה, המכונה ״ביקאן״, נשוטט סביב תעלת המים והסמטאות שנמתחות ממנה וניכנס פה ושם למחסני האורז הישנים. נלמד על סצנת האמנות המערבית שפרחה בעיר מתחילת המאה ה-20 ונראה כמה מהיצירות החשובות ביותר מאותה התקופה.


אחרי ארוחת הצהריים נתוודע לסיפורו של מומוטארו ״ילד האפרסק״, גיבור העל הראשון של יפן, וניכנס למוזיאון קטן ומיוחד שנבנה לכבודו - מלא בהפתעות ובתעתועים אופטיים. ברחוב הסוחרים העתיק של העיר ניכנס לכמה בתי עץ מסורתיים שהומרו לבתי-קפה וגלריות, ונקנח את היום בביקור במקדש מקומי חשוב שנבנה על ראש גבעה המשקיפה על קוראשיקי הציורית מלמעלה.

מגולות הכותרת

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)

לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
קוראשיקי
העיר העתיקה
89 ₪
bottom of page