top of page

קובה

קובה

מסלול מקיף

89 ₪

קובה היא בירת מחוז היוגו (Hyogo) ועיר נמל מיוחדת הממוקמת 30 ק"מ בלבד מערבית לאוסקה. העיר היפה מכונסת צפופה בין רכס הרי רוקו (Rokko) הדרמטי מצפון, וים סטו הפנימי מדרום. מאפיין גיאוגרפי זה מספק נופים והזדמנויות לטיולי טבע מרעננים, אך גם מראות, ניחוחות וטעמים אורבניים השמורים לערי נמל בלבד. כל אלו הופכים את קובה ליעד נהדר לטיול יום באזור קנסאי, או כעצירת ביניים בדרככם אל מערב יפן או משם.


המאפיין הבולט והחשוב ביותר בעיר קובה הוא נמל הים שלה, שמהווה עד היום את אחד מהנמלים החשובים ביותר ביפן. נמל קובה היה אחד מחמישה נמלי ים שנפתחו ביפן החל ממחצית המאה ה-19, בעקבות חתימתה על שורת הסכמים עם מדינות המערב והתחייבותה להתחיל לסחור עמן. הגעתם לקובה של סוחרים, דיפלומטים ויורדי ים מערביים שיוותה לה אווירה קוסמופוליטית מיוחדת, המורגשת בה היטב עד היום. לקובה גם זווית יהודית מרתקת, שמקורה במהגרים היהודים שהגיעו לעיר לאחר פתיחתה למסחר. על סיפורם של היהודים בקובה נרחיב במהלך היום.

בקצרה

  • המסלול שלפניכם מתמקד באי היפני המרכזי והגדול ביותר - הונשו.​ מס׳ הימים הנקוב מציין ימי טיול מלאים, לא כולל את ימי הנחיתה וההמראה.

  • המסלול מתאים במיוחד למבקרים ביפן בפעם הראשונה הנוחתים והממריאים מטוקיו, והוא מכסה את המיטב שיש ליפן להציע במסגרת הזמן הקצוב.

  • המסלול מתאים למטיילים בכל גיל ובכל הרכב: משפחות, חברים, זוגות ומטיילי סולו.

  • המסלול מתאים לטיול בכל תקופה במהלך השנה.

  • המסלול נתפר בבסיסו כטיול רכבות, וכך אנחנו ממליצים להתייחס אליו. ייתכן ותוכלו לשלב נסיעות ברכב שכור בחלקים ממנו - התייעצו איתנו על כך.

מה במדריך? 

הסברים ואנקדוטות היסטוריות ותרבותיות

שיעשירו את הביקור שלכם ויציבו אותו על פני רצף חוויתי רחב יותר, כך שבסוף הטיול תרגישו שעברתם מסע משמעותי.

מסלולים יומיים

בהם אתרים ונקודות עניין שבחרנו בפינצטה כדי שלא תפספסו כלום, והכל מסודר ומאורגן במסלולים דיגיטליים שכיף, קל ונעים ללכת בהם.

סט מפות אינטראקטיביות

יוביל אתכם בין האתרים ויקח אתכם למסעדות ולחנויות השוות ביותר בכל אזור. בנוסף - נצרף לכם מאגר מידע ייחודי לתקופת פריחת הדובדבן, שלכת הסתיו, לימים גשומים או סתם להרפתקה בטבע.

הוראות התניידות מפורטות

בעברית, אנגלית ויפנית למעבר חלק ומהיר בתוך הערים וביניהם, בלי הסתבכויות ובלי ללכת לאיבוד. 

מידע מנהלתי חשוב

המלצות לאזורי לינה, הוראות שילוח כבודה וטבלת נסיעות מפורטת - כל מה שקריטי לזכור מסודר לשליפה מהירה ונוחה.

טיפים שימושיים והמלצות

יצורפו לכל מסלול, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? איפה עושים קניות? ומה כדאי לעשות בשעות הערב?

ועוד משהו קטן מאיתנו

איזה כיף! קבלו מאיתנו עוד שתי הטבות ייחודיות לזמן מוגבל (תקף לרוכשים מדריכים עבור 7 ימים ומעלה).

הנחה לשיעור פרטי אישי

צריכים להתייעץ קצת יותר לעומק? קבלו מאיתנו הנחה ייחודית של 25% וקבעו שיעור פרטי בן שעה וחצי בו נוכל לדבר על כל מה שיפן. לפרטים נוספים היכנסו לכאן.

גישה חינמית לוובינר ״זמן יפן״

סשן בן שעתיים בו נגענו בכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להוציא את המיטב מהזמן שלכם ביפן: תקציב טיול, מגבלות שפה, תחבורה והתניידות, שילוח כבודה, חוויות שאסור לפספס, ועוד..

קובה
מסלול מקיף
89 ₪

המסלול

את היום שלנו בקובה נתחיל בתצפית מרשימה מקצה ההר המשקיף על העיר מצפון, במקום בו נמצאת גם חוות התבלינים הגדולה ביפן. משם נמשיך לשכונת קיטאנו, בה נתרשם ממבנים בסגנון מערבי, זכר לגלי ההגירה שפקדו את עיר הנמל בסוף המאה ה-19. נבקר במקדש חשוב סביבו התפתחה העיר העתיקה ונמשיך לטעום ממטעמי הרובע הסיני. אחר הצהריים נמשיך אל פארק רחב ידיים על גדות הים, ונקנח בסעודת בשר קובה-ביף ברובע המסעדות והאיזאקאיות של העיר.

מגולות הכותרת

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)

לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
קובה
מסלול מקיף
89 ₪
bottom of page