top of page
Anchor 1

קובה

קובה

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)


לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים היומיים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
מדריך קובה
89 ₪ בלבד!
רוצים שנתכנן לכם את יפן מא׳ ועד ת׳? בשמחה :)

קובה היא בירת מחוז היוגו (Hyogo) ועיר נמל מיוחדת הממוקמת 30 ק"מ בלבד מערבית לאוסקה. העיר היפה מכונסת צפופה בין רכס הרי רוקו (Rokko) הדרמטי מצפון, וים סטו הפנימי מדרום. מאפיין גיאוגרפי זה מספק נופים והזדמנויות לטיולי טבע מרעננים, אך גם מראות, ניחוחות וטעמים אורבניים השמורים לערי נמל בלבד. כל אלו הופכים את קובה ליעד נהדר לטיול יום באזור קנסאי, או כעצירת ביניים בדרככם אל מערב יפן או משם.


המאפיין הבולט והחשוב ביותר בעיר קובה הוא נמל הים שלה, שמהווה עד היום את אחד מהנמלים החשובים ביותר ביפן. נמל קובה היה אחד מחמישה נמלי ים שנפתחו ביפן החל ממחצית המאה ה-19, בעקבות חתימתה על שורת הסכמים עם מדינות המערב והתחייבותה להתחיל לסחור עמן. הגעתם לקובה של סוחרים, דיפלומטים ויורדי ים מערביים שיוותה לה אווירה קוסמופוליטית מיוחדת, המורגשת בה היטב עד היום. לקובה גם זווית יהודית מרתקת, שמקורה במהגרים היהודים שהגיעו לעיר לאחר פתיחתה למסחר. על סיפורם של היהודים בקובה נרחיב במהלך היום.


את היום שלנו בקובה נתחיל בתצפית מרשימה מקצה ההר המשקיף על העיר מצפון, במקום בו נמצאת גם חוות התבלינים הגדולה ביפן. משם נמשיך לשכונת קיטאנו, בה נתרשם ממבנים בסגנון מערבי, זכר לגלי ההגירה שפקדו את עיר הנמל בסוף המאה ה-19. נבקר במקדש חשוב סביבו התפתחה העיר העתיקה ונמשיך לטעום ממטעמי הרובע הסיני. אחר הצהריים נמשיך אל פארק רחב ידיים על גדות הים, ונקנח בסעודת בשר קובה-ביף ברובע המסעדות והאיזאקאיות של העיר.

Anchor 2

מה במדריך? 

  • כל המדריכים שלנו נכתבו מתוך ניסיון אישי רב שנים ומחקר מעמיק, שאיפשרו לנו לבחור בפינצטה את הנקודות והאתרים התיירותיים המעניינים ביותר בכל אזור ולשלב אותם לכדי מסלול מרתק, אבל גם נוח, נגיש והגיוני לטיול. 

  • לכל נקודת עצירה מצורפים הסברים היסטוריים ואנקדוטות תרבותיות, בדיוק ברמת הפירוט הנכונה, שיעזרו לכם להבין איפה אתם נמצאים על פני קונטקסט חוויתי רחב יותר. כמו כן, תקבלו הפניות מעניינות לקריאה נוספת. ממש כמו לטייל עם מדריך פרטי - פלוס החופש לחקור כאוות נפשכם.

  • בין נקודה לנקודה ציידנו אתכם בהוראות התניידות מלאות, כולל הכוונות לשימוש באמצעי התחבורה היעילים והמהירים ביותר - בלי להסתבך עם מפות מגושמות.

  • מפה אינטראקטיבית דיגיטלית תציג לפניכם את מסלול ההליכה המומלץ בין האתרים, כך שתוכלו ללכת לאיבוד בלי לדאוג איפה אתם נמצאים בכל רגע. על המפה מסומנות כל נקודות העניין, כמו גם אטרקציות והמלצות נוספות מהם תוכלו לבחור. מושלם לשוטטות!

  • בראש כל מסלול ריכזנו לכם את הטיפים הכי מועילים, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? האם פסטיבלים ואירועים מיוחדים מתקיימים בקרוב? מה כדאי לעשות בשעות הערב?

  • כבונוס צירפנו לכם גם מפת מסעדות וחיי לילה, עם ההמלצות הקולינריות הטובות ביותר בכל עיר - לפי סוג מטבח ותקציב. 

אפשר לראות דוגמא?

ברור. לחצו על הכפתור "איך משתמשים במדריך?" כדי לראות כיצד נראה מדריך יומי, מה הוא כולל ואיך כדאי להשתמש בו.

מסלולים יומיים נוספים