top of page
Anchor 1

ניקו

ניקו

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)


לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים היומיים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
מדריך ניקו
89 ₪ בלבד!
רוצים שנתכנן לכם את יפן מא׳ ועד ת׳? בשמחה :)

חבוי בין הרים על גדות אגם וולקני דומם ומוקף נהרות ומפלים שוצפים, נמצא יהלום לא מלוטש בשם ניקו. בין אם אתם בתחילת המסע שלכם ביפן או בסופו - מדובר באתנחתא המושלמת מההמולה והכאוס שמאפיינים את טוקיו: טבע יפני אמיתי ואתרים היסטוריים מרתקים, בפחות משעתיים נסיעה.


ניקו (מיפנית: ״אור השמש״) ידוע כבר אלפי שנים כאתר דתי חשוב, הן בעבור מאמינים בודהיסטים והן בעבור שינטואיסטים, ומספרים כי המקדש הראשון באזור הוקם עוד במאה ה-8 לספירה. יופיו של האזור לא חמק גם מעיניהם של שליטי יפן, ולמעשה הוא מהווה את מקום מנוחתו האחרונה של אחת מהדמויות החשובות ביותר בהיסטוריה היפנית - טוקוגאווה איאיאסו (Tokugawa Ieyasu). טוקוגאווה היה אחד משלושת המאחדים האגדיים של יפן, והראשון בשושלת ששלטה ביפן במשך כמעט 300 שנים רצופות. אחת מגולות הכותרת בביקור בניקו הוא אתר המאוזליום המפואר שנבנה לכבודו של טוקוגאווה, מרהיב בצבעיו הבוהקים והססגוניים ובפסליו העשויים לעילא.


היום שלנו בניקו יחולק לשניים: נתחיל באזור מרכז ניקו, שהוא אזור מורשת עולמי של אונסק״ו. נעבור דרך גשר הוורמיליון המפורסם והאיקוני ודרך האתרים הקדושים השונים הפזורים בתוך היער העבות. נקדיש זמן מיוחד למקדש ולמאוזליום המפואר והססגוני שנבנה לכבודו השוגון האגדי טוקוגאווה. לאחר ארוחת הצהריים נפנה לחקור את חלקה הפראי של ניקו, המכונה ״ניקו הפנימית״. נעלה ברכבל לתצפית מרשימה, נעבור דרך מפלים שוצפים וננוח לגדותיו של אגם וולקני ענקי.

Anchor 2

מה במדריך? 

  • כל המדריכים שלנו נכתבו מתוך ניסיון אישי רב שנים ומחקר מעמיק, שאיפשרו לנו לבחור בפינצטה את הנקודות והאתרים התיירותיים המעניינים ביותר בכל אזור ולשלב אותם לכדי מסלול מרתק, אבל גם נוח, נגיש והגיוני לטיול. 

  • לכל נקודת עצירה מצורפים הסברים היסטוריים ואנקדוטות תרבותיות, בדיוק ברמת הפירוט הנכונה, שיעזרו לכם להבין איפה אתם נמצאים על פני קונטקסט חוויתי רחב יותר. כמו כן, תקבלו הפניות מעניינות לקריאה נוספת. ממש כמו לטייל עם מדריך פרטי - פלוס החופש לחקור כאוות נפשכם.

  • בין נקודה לנקודה ציידנו אתכם בהוראות התניידות מלאות, כולל הכוונות לשימוש באמצעי התחבורה היעילים והמהירים ביותר - בלי להסתבך עם מפות מגושמות.

  • מפה אינטראקטיבית דיגיטלית תציג לפניכם את מסלול ההליכה המומלץ בין האתרים, כך שתוכלו ללכת לאיבוד בלי לדאוג איפה אתם נמצאים בכל רגע. על המפה מסומנות כל נקודות העניין, כמו גם אטרקציות והמלצות נוספות מהם תוכלו לבחור. מושלם לשוטטות!

  • בראש כל מסלול ריכזנו לכם את הטיפים הכי מועילים, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? האם פסטיבלים ואירועים מיוחדים מתקיימים בקרוב? מה כדאי לעשות בשעות הערב?

  • כבונוס צירפנו לכם גם מפת מסעדות וחיי לילה, עם ההמלצות הקולינריות הטובות ביותר בכל עיר - לפי סוג מטבח ותקציב. 

אפשר לראות דוגמא?

ברור. לחצו על הכפתור "איך משתמשים במדריך?" כדי לראות כיצד נראה מדריך יומי, מה הוא כולל ואיך כדאי להשתמש בו.

מסלולים יומיים נוספים