top of page

ניקו

ניקו

מרכז ניקו וניקו הפנימית

89 ₪

חבוי בין הרים על גדות אגם וולקני דומם ומוקף נהרות ומפלים שוצפים, נמצא יהלום לא מלוטש בשם ניקו. בין אם אתם בתחילת המסע שלכם ביפן או בסופו - מדובר באתנחתא המושלמת מההמולה והכאוס שמאפיינים את טוקיו: טבע יפני אמיתי ואתרים היסטוריים מרתקים, בפחות משעתיים נסיעה.


ניקו (מיפנית: ״אור השמש״) ידוע כבר אלפי שנים כאתר דתי חשוב, הן בעבור מאמינים בודהיסטים והן בעבור שינטואיסטים, ומספרים כי המקדש הראשון באזור הוקם עוד במאה ה-8 לספירה. יופיו של האזור לא חמק גם מעיניהם של שליטי יפן, ולמעשה הוא מהווה את מקום מנוחתו האחרונה של אחת מהדמויות החשובות ביותר בהיסטוריה היפנית - טוקוגאווה איאיאסו (Tokugawa Ieyasu). טוקוגאווה היה אחד משלושת המאחדים האגדיים של יפן, והראשון בשושלת ששלטה ביפן במשך כמעט 300 שנים רצופות. אחת מגולות הכותרת בביקור בניקו הוא אתר המאוזליום המפואר שנבנה לכבודו של טוקוגאווה, מרהיב בצבעיו הבוהקים והססגוניים ובפסליו העשויים לעילא.

בקצרה

  • המסלול שלפניכם מתמקד באי היפני המרכזי והגדול ביותר - הונשו.​ מס׳ הימים הנקוב מציין ימי טיול מלאים, לא כולל את ימי הנחיתה וההמראה.

  • המסלול מתאים במיוחד למבקרים ביפן בפעם הראשונה הנוחתים והממריאים מטוקיו, והוא מכסה את המיטב שיש ליפן להציע במסגרת הזמן הקצוב.

  • המסלול מתאים למטיילים בכל גיל ובכל הרכב: משפחות, חברים, זוגות ומטיילי סולו.

  • המסלול מתאים לטיול בכל תקופה במהלך השנה.

  • המסלול נתפר בבסיסו כטיול רכבות, וכך אנחנו ממליצים להתייחס אליו. ייתכן ותוכלו לשלב נסיעות ברכב שכור בחלקים ממנו - התייעצו איתנו על כך.

מה במדריך? 

הסברים ואנקדוטות היסטוריות ותרבותיות

שיעשירו את הביקור שלכם ויציבו אותו על פני רצף חוויתי רחב יותר, כך שבסוף הטיול תרגישו שעברתם מסע משמעותי.

מסלולים יומיים

בהם אתרים ונקודות עניין שבחרנו בפינצטה כדי שלא תפספסו כלום, והכל מסודר ומאורגן במסלולים דיגיטליים שכיף, קל ונעים ללכת בהם.

סט מפות אינטראקטיביות

יוביל אתכם בין האתרים ויקח אתכם למסעדות ולחנויות השוות ביותר בכל אזור. בנוסף - נצרף לכם מאגר מידע ייחודי לתקופת פריחת הדובדבן, שלכת הסתיו, לימים גשומים או סתם להרפתקה בטבע.

הוראות התניידות מפורטות

בעברית, אנגלית ויפנית למעבר חלק ומהיר בתוך הערים וביניהם, בלי הסתבכויות ובלי ללכת לאיבוד. 

מידע מנהלתי חשוב

המלצות לאזורי לינה, הוראות שילוח כבודה וטבלת נסיעות מפורטת - כל מה שקריטי לזכור מסודר לשליפה מהירה ונוחה.

טיפים שימושיים והמלצות

יצורפו לכל מסלול, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? איפה עושים קניות? ומה כדאי לעשות בשעות הערב?

ועוד משהו קטן מאיתנו

איזה כיף! קבלו מאיתנו עוד שתי הטבות ייחודיות לזמן מוגבל (תקף לרוכשים מדריכים עבור 7 ימים ומעלה).

הנחה לשיעור פרטי אישי

צריכים להתייעץ קצת יותר לעומק? קבלו מאיתנו הנחה ייחודית של 25% וקבעו שיעור פרטי בן שעה וחצי בו נוכל לדבר על כל מה שיפן. לפרטים נוספים היכנסו לכאן.

גישה חינמית לוובינר ״זמן יפן״

סשן בן שעתיים בו נגענו בכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להוציא את המיטב מהזמן שלכם ביפן: תקציב טיול, מגבלות שפה, תחבורה והתניידות, שילוח כבודה, חוויות שאסור לפספס, ועוד..

ניקו
מרכז ניקו וניקו הפנימית
89 ₪

המסלול

היום שלנו בניקו יחולק לשניים: נתחיל באזור מרכז ניקו, שהוא אזור מורשת עולמי של אונסק״ו. נעבור דרך גשר הוורמיליון המפורסם והאיקוני ודרך האתרים הקדושים השונים הפזורים בתוך היער העבות. נקדיש זמן מיוחד למקדש ולמאוזליום המפואר והססגוני שנבנה לכבודו השוגון האגדי טוקוגאווה. לאחר ארוחת הצהריים נפנה לחקור את חלקה הפראי של ניקו, המכונה ״ניקו הפנימית״. נעלה ברכבל לתצפית מרשימה, נעבור דרך מפלים שוצפים וננוח לגדותיו של אגם וולקני ענקי.

מגולות הכותרת

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)

לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
ניקו
מרכז ניקו וניקו הפנימית
89 ₪
bottom of page