top of page

נארה

נארה

פארק נארה ועיר הסוחרים

89 ₪

שקטה וחבויה תחת צלה של אחותה הקטנה והמפורסמת יותר קיוטו, נארה היא אחד מהמקומות הקסומים ביותר ביפן ויעד מושלם לאלו המחפשים להתחקות אחר עברה הרחוק והגולמי יותר של הארץ. כאחד מקודקודיו של משולש ״ערש התרבות היפנית״ בחבל הארץ קנסאי, נארה הייתה עיר הבירה הקבועה הראשונה של יפן, תפקיד אותו מילאה בין השנים 710 ועד 794. לא רק זאת, מדובר היה בנקודה המזרחית ביותר על דרך המשי הימית - מקום המפגש המרתק של אנשים, תרבויות ורעיונות. נסו לדמיין זאת: ברחובות, סוחרים מסין, קוריאה והודו הפיצו את מסורתם ומלאכתם בקרב האוכלוסיה המקומית, בבליל מרתק של צלילים, ריחות וטעמים.

בקצרה

  • המסלול שלפניכם מתמקד באי היפני המרכזי והגדול ביותר - הונשו.​ מס׳ הימים הנקוב מציין ימי טיול מלאים, לא כולל את ימי הנחיתה וההמראה.

  • המסלול מתאים במיוחד למבקרים ביפן בפעם הראשונה הנוחתים והממריאים מטוקיו, והוא מכסה את המיטב שיש ליפן להציע במסגרת הזמן הקצוב.

  • המסלול מתאים למטיילים בכל גיל ובכל הרכב: משפחות, חברים, זוגות ומטיילי סולו.

  • המסלול מתאים לטיול בכל תקופה במהלך השנה.

  • המסלול נתפר בבסיסו כטיול רכבות, וכך אנחנו ממליצים להתייחס אליו. ייתכן ותוכלו לשלב נסיעות ברכב שכור בחלקים ממנו - התייעצו איתנו על כך.

מה במדריך? 

הסברים ואנקדוטות היסטוריות ותרבותיות

שיעשירו את הביקור שלכם ויציבו אותו על פני רצף חוויתי רחב יותר, כך שבסוף הטיול תרגישו שעברתם מסע משמעותי.

מסלולים יומיים

בהם אתרים ונקודות עניין שבחרנו בפינצטה כדי שלא תפספסו כלום, והכל מסודר ומאורגן במסלולים דיגיטליים שכיף, קל ונעים ללכת בהם.

סט מפות אינטראקטיביות

יוביל אתכם בין האתרים ויקח אתכם למסעדות ולחנויות השוות ביותר בכל אזור. בנוסף - נצרף לכם מאגר מידע ייחודי לתקופת פריחת הדובדבן, שלכת הסתיו, לימים גשומים או סתם להרפתקה בטבע.

הוראות התניידות מפורטות

בעברית, אנגלית ויפנית למעבר חלק ומהיר בתוך הערים וביניהם, בלי הסתבכויות ובלי ללכת לאיבוד. 

מידע מנהלתי חשוב

המלצות לאזורי לינה, הוראות שילוח כבודה וטבלת נסיעות מפורטת - כל מה שקריטי לזכור מסודר לשליפה מהירה ונוחה.

טיפים שימושיים והמלצות

יצורפו לכל מסלול, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? איפה עושים קניות? ומה כדאי לעשות בשעות הערב?

אפשר לראות דוגמא?

ברור! הירשמו ללא עלות למפגש ההדגמה הקרוב (אונליין דרך הזום), בו נרחיב עוד על מדריכי הטיול שלנו, מה הם כוללים, ואיך אפשר להוציא מהם את המקסימום. 

ועוד משהו קטן מאיתנו

איזה כיף! קבלו מאיתנו עוד שתי הטבות ייחודיות לזמן מוגבל (תקף לרוכשים מדריכים עבור 7 ימים ומעלה).

הנחה לשיעור פרטי אישי

צריכים להתייעץ קצת יותר לעומק? קבלו מאיתנו הנחה ייחודית של 25% וקבעו שיעור פרטי בן שעה וחצי בו נוכל לדבר על כל מה שיפן. לפרטים נוספים היכנסו לכאן.

גישה חינמית לוובינר ״זמן יפן״

סשן בן שעתיים בו נגענו בכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להוציא את המיטב מהזמן שלכם ביפן: תקציב טיול, מגבלות שפה, תחבורה והתניידות, שילוח כבודה, חוויות שאסור לפספס, ועוד..

נארה
פארק נארה ועיר הסוחרים
89 ₪

המסלול

המסלול שלנו בנארה יתחלק לשניים. את הבוקר נקדיש לאזור פארק נארה, בו שוכנים - מלבד אוכלוסיית איילים מנוקדים גדולה - כמה מהאוצרות ההיסטוריים והדתיים החשובים ביותר ביפן. בראשם, פסל הברונזה העצום של הבודהה - ה"דאיבוצו" - יושב דומם במדיטציה ארוכה-ארוכה. אחרי סיבוב בין האתרים ומנוחה קלה, נדרים לאזור רובע הסוחרים הישן של העיר ובו שורות של בתי עץ אותנטיים מתקופת אדו (Edo), שהוסבו לחנויות קטנות ומוזיאונים מיוחדים. גם אם לא תיכנסו לאף אחד מהם - פשוט כיף להסתובב כאן ולספוג את האווירה המיוחדת של העיר הישנה.

מגולות הכותרת

✓ בקרו בפארק נארה, מלא באיילים יפניים מנוקדים שישמחו להראות לכם את הטריקים שלהם בתמורה לחטיף סנביי עגול.


✓ השתאו מול פסלו העצום והמרשים של הבודהה, באחד ממקדשי העץ הגדולים ביותר בעולם.


✓ בקרו ברובע הסוחרים של נארה, שם תמצאו בתי עץ מיוחדים שנשתמרו, חנויות קטנות ומוזיאונים מיוחדים.

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)

לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
נארה
פארק נארה ועיר הסוחרים
89 ₪
bottom of page