top of page
Anchor 1

נארה

נארה

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)


לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים היומיים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
מדריך נארה
89 ₪ בלבד!
רוצים שנתכנן לכם את יפן מא׳ ועד ת׳? בשמחה :)

שקטה וחבויה תחת צלה של אחותה הקטנה והמפורסמת יותר קיוטו, נארה היא אחד מהמקומות הקסומים ביותר ביפן ויעד מושלם לאלו המחפשים להתחקות אחר עברה הרחוק והגולמי יותר של הארץ. כאחד מקודקודיו של משולש ״ערש התרבות היפנית״ בחבל הארץ קנסאי, נארה הייתה עיר הבירה הקבועה הראשונה של יפן, תפקיד אותו מילאה בין השנים 710 ועד 794. לא רק זאת, מדובר היה בנקודה המזרחית ביותר על דרך המשי הימית - מקום המפגש המרתק של אנשים, תרבויות ורעיונות. נסו לדמיין זאת: ברחובות, סוחרים מסין, קוריאה והודו הפיצו את מסורתם ומלאכתם בקרב האוכלוסיה המקומית, בבליל מרתק של צלילים, ריחות וטעמים.


המסלול שלנו בנארה יתחלק לשניים. את הבוקר נקדיש לאזור פארק נארה, בו שוכנים - מלבד אוכלוסיית איילים מנוקדים גדולה - כמה מהאוצרות ההיסטוריים והדתיים החשובים ביותר ביפן. בראשם, פסל הברונזה העצום של הבודהה - ה"דאיבוצו" - יושב דומם במדיטציה ארוכה-ארוכה. אחרי סיבוב בין האתרים ומנוחה קלה, נדרים לאזור רובע הסוחרים הישן של העיר ובו שורות של בתי עץ אותנטיים מתקופת אדו (Edo), שהוסבו לחנויות קטנות ומוזיאונים מיוחדים. גם אם לא תיכנסו לאף אחד מהם - פשוט כיף להסתובב כאן ולספוג את האווירה המיוחדת של העיר הישנה.

Anchor 2

מה במדריך? 

  • כל המדריכים שלנו נכתבו מתוך ניסיון אישי רב שנים ומחקר מעמיק, שאיפשרו לנו לבחור בפינצטה את הנקודות והאתרים התיירותיים המעניינים ביותר בכל אזור ולשלב אותם לכדי מסלול מרתק, אבל גם נוח, נגיש והגיוני לטיול. 

  • לכל נקודת עצירה מצורפים הסברים היסטוריים ואנקדוטות תרבותיות, בדיוק ברמת הפירוט הנכונה, שיעזרו לכם להבין איפה אתם נמצאים על פני קונטקסט חוויתי רחב יותר. כמו כן, תקבלו הפניות מעניינות לקריאה נוספת. ממש כמו לטייל עם מדריך פרטי - פלוס החופש לחקור כאוות נפשכם.

  • בין נקודה לנקודה ציידנו אתכם בהוראות התניידות מלאות, כולל הכוונות לשימוש באמצעי התחבורה היעילים והמהירים ביותר - בלי להסתבך עם מפות מגושמות.

  • מפה אינטראקטיבית דיגיטלית תציג לפניכם את מסלול ההליכה המומלץ בין האתרים, כך שתוכלו ללכת לאיבוד בלי לדאוג איפה אתם נמצאים בכל רגע. על המפה מסומנות כל נקודות העניין, כמו גם אטרקציות והמלצות נוספות מהם תוכלו לבחור. מושלם לשוטטות!

  • בראש כל מסלול ריכזנו לכם את הטיפים הכי מועילים, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? האם פסטיבלים ואירועים מיוחדים מתקיימים בקרוב? מה כדאי לעשות בשעות הערב?

  • כבונוס צירפנו לכם גם מפת מסעדות וחיי לילה, עם ההמלצות הקולינריות הטובות ביותר בכל עיר - לפי סוג מטבח ותקציב. 

אפשר לראות דוגמא?

ברור. לחצו על הכפתור "איך משתמשים במדריך?" כדי לראות כיצד נראה מדריך יומי, מה הוא כולל ואיך כדאי להשתמש בו.

מסלולים יומיים נוספים