top of page

מיאג׳ימה

מיאג׳ימה

מקדש איצוקושימה והר מיסן

89 ₪

מרחק הפלגה קצרה מהירושימה, מיאג׳ימה הוא אחד מארבעה עשר האיים המפורסמים המנקדים את הים הפנימי סטו (Seto). מרבית האי איננו מיושב. הוא כולל יערות עבותים שאת עציהם נאסר לכרות, ובשטחו מסתובבים בחופשיות איילים יפנים פראיים וחיות יער אחרות. השם מיאג‘ימה הוא למעשה רק כינוי, ומשמעות שמו הרשמי של האי - איצוקושימה (Itsukushima) - הוא "האי המוקדש לאלים". כפי שהשם מרמז, האי מיאג'ימה נתפס כאתר קדוש מקדמת דנא, ובמשך רוב ההיסטוריה שלו נאסר על פשוטי העם לשים רגלם על האי, שמראהו ותפקידו נותרו אפופים במסתורין.

בקצרה

  • המסלול שלפניכם מתמקד באי היפני המרכזי והגדול ביותר - הונשו.​ מס׳ הימים הנקוב מציין ימי טיול מלאים, לא כולל את ימי הנחיתה וההמראה.

  • המסלול מתאים במיוחד למבקרים ביפן בפעם הראשונה הנוחתים והממריאים מטוקיו, והוא מכסה את המיטב שיש ליפן להציע במסגרת הזמן הקצוב.

  • המסלול מתאים למטיילים בכל גיל ובכל הרכב: משפחות, חברים, זוגות ומטיילי סולו.

  • המסלול מתאים לטיול בכל תקופה במהלך השנה.

  • המסלול נתפר בבסיסו כטיול רכבות, וכך אנחנו ממליצים להתייחס אליו. ייתכן ותוכלו לשלב נסיעות ברכב שכור בחלקים ממנו - התייעצו איתנו על כך.

מה במדריך? 

הסברים ואנקדוטות היסטוריות ותרבותיות

שיעשירו את הביקור שלכם ויציבו אותו על פני רצף חוויתי רחב יותר, כך שבסוף הטיול תרגישו שעברתם מסע משמעותי.

מסלולים יומיים

בהם אתרים ונקודות עניין שבחרנו בפינצטה כדי שלא תפספסו כלום, והכל מסודר ומאורגן במסלולים דיגיטליים שכיף, קל ונעים ללכת בהם.

סט מפות אינטראקטיביות

יוביל אתכם בין האתרים ויקח אתכם למסעדות ולחנויות השוות ביותר בכל אזור. בנוסף - נצרף לכם מאגר מידע ייחודי לתקופת פריחת הדובדבן, שלכת הסתיו, לימים גשומים או סתם להרפתקה בטבע.

הוראות התניידות מפורטות

בעברית, אנגלית ויפנית למעבר חלק ומהיר בתוך הערים וביניהם, בלי הסתבכויות ובלי ללכת לאיבוד. 

מידע מנהלתי חשוב

המלצות לאזורי לינה, הוראות שילוח כבודה וטבלת נסיעות מפורטת - כל מה שקריטי לזכור מסודר לשליפה מהירה ונוחה.

טיפים שימושיים והמלצות

יצורפו לכל מסלול, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? איפה עושים קניות? ומה כדאי לעשות בשעות הערב?

אפשר לראות דוגמא?

ברור! הירשמו ללא עלות למפגש ההדגמה הקרוב (אונליין דרך הזום), בו נרחיב עוד על מדריכי הטיול שלנו, מה הם כוללים, ואיך אפשר להוציא מהם את המקסימום. 

ועוד משהו קטן מאיתנו

איזה כיף! קבלו מאיתנו עוד שתי הטבות ייחודיות לזמן מוגבל (תקף לרוכשים מדריכים עבור 7 ימים ומעלה).

הנחה לשיעור פרטי אישי

צריכים להתייעץ קצת יותר לעומק? קבלו מאיתנו הנחה ייחודית של 25% וקבעו שיעור פרטי בן שעה וחצי בו נוכל לדבר על כל מה שיפן. לפרטים נוספים היכנסו לכאן.

גישה חינמית לוובינר ״זמן יפן״

סשן בן שעתיים בו נגענו בכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להוציא את המיטב מהזמן שלכם ביפן: תקציב טיול, מגבלות שפה, תחבורה והתניידות, שילוח כבודה, חוויות שאסור לפספס, ועוד..

מיאג׳ימה
מקדש איצוקושימה והר מיסן
89 ₪

המסלול

יסלחו לנו אלי השינטו, אך במסלולנו במיאג'ימה אנחנו מתכוונים להפר את אותו איסור עתיק לשים רגלנו באי ולצעוד עמוק אל מרכזו ואל מקור קדושתו. בדרך נעבור באתר המפורסם ביותר באי ובאחד מהמראות המזוהים ביותר ביפן - שער הטוריאי הצף של מקדש איצוקושימה. בדיוק כמו מעטי הסגולה שהורשו להיכנס לאי, גם אנחנו נעבור דרכו, נמשיך לעמק שלכת הארגמן ובמעלה שבילי ההליכה אל הר מיסן הקדוש, שם נלמד על קורותיה של אחת מהדמויות האנגמטיות ביותר בהיסטוריה היפנית - הנזיר קובו דאישי.

מגולות הכותרת

✓ בקרו במקדש איצוקושימה ובשער הטוריאי הצף שלו, אחד מהאתרים האיקוניים ביותר ביפן.


✓ עברו ב״עמק המייפל״ של מיאג׳ימה ופגשו את חיות הבר של האי הפראי.


✓ צאו במסלול הליכה (או רכבל!) שיוביל אתכם אל פסגתו של הר קדוש, שם תורו אחר ״שבעת הפלאים״ של הנזיר המסתורי קובו דאישי.

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)

לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
מיאג׳ימה
מקדש איצוקושימה והר מיסן
89 ₪
bottom of page