מיאג׳ימה

מיאג׳ימה

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)


לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים היומיים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
מדריך מיאג׳ימה
89 ₪ בלבד!
רוצים שנתכנן לכם את יפן מא׳ ועד ת׳? בשמחה :)

מרחק הפלגה קצרה מהירושימה, מיאג׳ימה הוא אחד מארבעה עשר האיים המפורסמים המנקדים את הים הפנימי סטו (Seto). מרבית האי איננו מיושב. הוא כולל יערות עבותים שאת עציהם נאסר לכרות, ובשטחו מסתובבים בחופשיות איילים יפנים פראיים וחיות יער אחרות. השם מיאג‘ימה הוא למעשה רק כינוי, ומשמעות שמו הרשמי של האי - איצוקושימה (Itsukushima) - הוא "האי המוקדש לאלים". כפי שהשם מרמז, האי מיאג'ימה נתפס כאתר קדוש מקדמת דנא, ובמשך רוב ההיסטוריה שלו נאסר על פשוטי העם לשים רגלם על האי, שמראהו ותפקידו נותרו אפופים במסתורין.

יסלחו לנו אלי השינטו, אך במסלולנו במיאג'ימה אנחנו מתכוונים להפר את אותו איסור עתיק ולצעוד עמוק אל מרכז האי ואל מקור קדושתו. בדרך נעבור באתר המפורסם ביותר באי ובאחד מהמראות המזוהים ביותר ביפן - שער הטוריאי הצף של מקדש איצוקושימה. בדיוק כמו מעטי הסגולה שהורשו להיכנס לאי, גם אנחנו נעבור דרכו, נמשיך לעמק שלכת הארגמן ובמעלה שבילי ההליכה אל הר מיסן הקדוש, שם נלמד על קורותיה של אחת מהדמויות האנגמטיות ביותר בהיסטוריה היפנית - הנזיר קובו דאישי.

 

מה במדריך? 

  • כל המדריכים שלנו נכתבו מתוך ניסיון אישי רב שנים ומחקר מעמיק, שאיפשרו לנו לבחור בפינצטה את הנקודות והאתרים התיירותיים המעניינים ביותר בכל אזור ולשלב אותם לכדי מסלול מרתק, אבל גם נוח, נגיש והגיוני לטיול. 

  • לכל נקודת עצירה מצורפים הסברים היסטוריים ואנקדוטות תרבותיות, בדיוק ברמת הפירוט הנכונה, שיעזרו לכם להבין איפה אתם נמצאים על פני קונטקסט חוויתי רחב יותר. כמו כן, תקבלו הפניות מעניינות לקריאה נוספת. ממש כמו לטייל עם מדריך פרטי - פלוס החופש לחקור כאוות נפשכם.

  • בין נקודה לנקודה ציידנו אתכם בהוראות התניידות מלאות, כולל הכוונות לשימוש באמצעי התחבורה היעילים והמהירים ביותר - בלי להסתבך עם מפות מגושמות.

  • מפה אינטראקטיבית דיגיטלית תציג לפניכם את מסלול ההליכה המומלץ בין האתרים, כך שתוכלו ללכת לאיבוד בלי לדאוג איפה אתם נמצאים בכל רגע. על המפה מסומנות כל נקודות העניין, כמו גם אטרקציות והמלצות נוספות מהם תוכלו לבחור. מושלם לשוטטות!

  • בראש כל מסלול ריכזנו לכם את הטיפים הכי מועילים, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? האם פסטיבלים ואירועים מיוחדים מתקיימים בקרוב? מה כדאי לעשות בשעות הערב?

  • כבונוס צירפנו לכם גם מפת מסעדות וחיי לילה, עם ההמלצות הקולינריות הטובות ביותר בכל עיר - לפי סוג מטבח ותקציב. 

אפשר לראות דוגמא?

ברור. לחצו על הכפתור "איך משתמשים במדריך?" כדי לראות כיצד נראה מדריך יומי, מה הוא כולל ואיך כדאי להשתמש בו.

מסלולים יומיים נוספים