top of page

מדריך טיול 7 ימים

מדריך טיול 7 ימים

אזור טוקיו, האקונה וקיוטו

280 ₪

טוקיו היא אחד מהמטרופולינים הגדולים, ההומים, והמרתקים ביותר בעולם. ביקור ראשון בעיר, שהיא בעצם לונה-פארק עצום, משול לחוויה כמעט הזייתית. לא רחוק משם חבויה האקונה, עמוסה במסלולי טבע ומעיינות חמים, רק מחכים שתגלו אותם.

קיוטו היא הלב הפועם של יפן, מקום מושבו של הקיסר היפני לאורך כמעט כל שנותיה. כשתתהלכו בין מקדשים עתיקים וגנים יפניים פסטורליים לא תתקשו לדמיין שחזרתם אחורה בזמן לתקופות בהן גיישות וסמוראים הילכו ברחובות ובסמטאות המרוצפות.

שלבו את כל זה יחד, וקיבלתם לכם טיול מאוזן וקלאסי, מושלם לביקור קצר בארץ השמש העולה.

בקצרה

  • המסלול שלפניכם מתמקד באי היפני המרכזי והגדול ביותר - הונשו.​ מס׳ הימים הנקוב מציין ימי טיול מלאים, לא כולל את ימי הנחיתה וההמראה.

  • המסלול מתאים במיוחד למבקרים ביפן בפעם הראשונה הנוחתים והממריאים מטוקיו, והוא מכסה את המיטב שיש ליפן להציע במסגרת הזמן הקצוב.

  • המסלול מתאים למטיילים בכל גיל ובכל הרכב: משפחות, חברים, זוגות ומטיילי סולו.

  • המסלול מתאים לטיול בכל תקופה במהלך השנה.

  • המסלול נתפר בבסיסו כטיול רכבות, וכך אנחנו ממליצים להתייחס אליו. ייתכן ותוכלו לשלב נסיעות ברכב שכור בחלקים ממנו - התייעצו איתנו על כך.

מה במדריך? 

הסברים ואנקדוטות היסטוריות ותרבותיות

שיעשירו את הביקור שלכם ויציבו אותו על פני רצף חוויתי רחב יותר, כך שבסוף הטיול תרגישו שעברתם מסע משמעותי.

מסלולים יומיים

בהם אתרים ונקודות עניין שבחרנו בפינצטה כדי שלא תפספסו כלום, והכל מסודר ומאורגן במסלולים דיגיטליים שכיף, קל ונעים ללכת בהם.

סט מפות אינטראקטיביות

יוביל אתכם בין האתרים ויקח אתכם למסעדות ולחנויות השוות ביותר בכל אזור. בנוסף - נצרף לכם מאגר מידע ייחודי לתקופת פריחת הדובדבן, שלכת הסתיו, לימים גשומים או סתם להרפתקה בטבע.

הוראות התניידות מפורטות

בעברית, אנגלית ויפנית למעבר חלק ומהיר בתוך הערים וביניהם, בלי הסתבכויות ובלי ללכת לאיבוד. 

מידע מנהלתי חשוב

המלצות לאזורי לינה, הוראות שילוח כבודה וטבלת נסיעות מפורטת - כל מה שקריטי לזכור מסודר לשליפה מהירה ונוחה.

טיפים שימושיים והמלצות

יצורפו לכל מסלול, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? איפה עושים קניות? ומה כדאי לעשות בשעות הערב?

ועוד משהו קטן מאיתנו

איזה כיף! קבלו מאיתנו עוד שתי הטבות ייחודיות לזמן מוגבל (תקף לרוכשים מדריכים עבור 7 ימים ומעלה).

הנחה לשיעור פרטי אישי

צריכים להתייעץ קצת יותר לעומק? קבלו מאיתנו הנחה ייחודית של 25% וקבעו שיעור פרטי בן שעה וחצי בו נוכל לדבר על כל מה שיפן. לפרטים נוספים היכנסו לכאן.

גישה חינמית לוובינר ״זמן יפן״

סשן בן שעתיים בו נגענו בכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להוציא את המיטב מהזמן שלכם ביפן: תקציב טיול, מגבלות שפה, תחבורה והתניידות, שילוח כבודה, חוויות שאסור לפספס, ועוד..

מדריך טיול 7 ימים
אזור טוקיו, האקונה וקיוטו
280 ₪

המסלול

ימים 1-3: טוקיו. בדרככם דרך רחובותיה הצפופים של טוקיו תעברו מסע: תתוודעו לקיסרים אך גם לאופנות וטרנדים עתידניים; תעברו דרך מקדשים אך גם בין גורדי שחקים בסמטאות עמוסות ניאון. הימים הראשונים שלכם בטוקיו יתרכזו בשכונות במערב העיר, במרכזה ובצפונה.

ימים 4-5: האקונה. נסיעת רכבת קצרה מטוקיו תקח אתכם אל האקונה, אשר נמצאת בתוך פארק לאומי בו פעילות וולקנית ערה ומעיינות חמים מפנקים רבים. את היום הראשון העבירו במרכז האקונה, שם תוכלו ללון בריוקן - פונדק דרכים יפני מסורתי - ולהנות מארוחות מפנקות ורחצה במעיינות חמים מבעבעים. למחרת, צאו במסלול מעגלי שיקח אתכם דרך עיירות אונסנים, הרי געש פעילים (בהם גם הר פוג׳י), אגם פסטורלי ודרכים עתיקות.

ימים 6-7: קיוטו. בעיר קיוטו היפהפיה, בירתה העתיקה של יפן, תבקרו בכמה מהמקדשים החשובים והיפים ביותר בארץ כולה. עברו דרך רבעים עתיקים כמו היגאשיאמה וגיון, שם תופפו רגליהן של הגיישות בדרכן אל בתי התה.

מגולות הכותרת

✓ חצו את מעבר החציה העמוס בעולם בשיבויה, מרכז העצבים הטוקיואי.


✓ שבו כתף אל כתף עם יפנים באיזאקאיות הצפופות של שכונת שינג׳וקו, וטעמו ממאכלי הרחוב והאלכוהול היפני המשובח.


✓ בהאקונה, לונו בריוקן - פונדק דרכים מסורתי. שנו בתוך פוטון על רצפות טאטאמי, טעמו מהמטבח היפני המסורתי ורחצו במעיינות חמים מפנקים.


✓ צעדו בדרך הטוקאידו ההיסטורית, וחזו בפעילות הגעשית של ״העמק המבעבע הגדול״ - עם הזדמנות לתפוס את הר פוג׳י במלוא הדרו. 


✓ חזרו אחורה בזמן אל קיוטו ההיסטורית ובקרו ברובע הגיישות המפורסם גיון, על סמטאותיו המרוצפות ובתי העץ המסורתיים שבו.

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)

לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
מדריך טיול 7 ימים
אזור טוקיו, האקונה וקיוטו
280 ₪
bottom of page