top of page

טוקיו

טוקיו

צ׳יודה, גינזה ואודאיבה

89 ₪

אומרים שיפן היא ארץ שבה המסורת פוגשת את העתיד. אין הרבה מקומות בעולם בהם מקדשי עץ עתיקי יומין עומדים לצד גורדי שחקים מבהיקים מזכוכית; בהם אמנויות מסורתיות כמו טקס תה ואיקבנה מקבלות במה שווה לזו של להקות פופ וכוכבי ספורט צעירים; בהם נשים וגברים לבושי יוקאטה וקימונו מסורתיים נראים הולכים יחד עם חבריהם צבועי השיער והמקועקעים. הסוד הוא פשוט להבנה אך קשה לביצוע: היפנים גילו את הנוסחה שמאפשרת להם להכיל את שינויי הזמן בצורה הרמונית אל תוך המערכת הקיימת, בלי שדבר אחד יבוא על חשבון האחר.


בטיולכם ביפן וודאי תשימו לב לרעיון הזה פעמים רבות, אבל אין מקום שבו הוא בא לידי ביטוי בצורה כל כך מובהקת כמו בטוקיו. במסלולנו היום באזור מרכז העיר ודרומה נדגים את העיקרון הזה היטב: נסו לשים לב כיצד מסורות העבר ותמורות העתיד מתחברים בכל אחת מנקודות העצירה שלנו.

בקצרה

  • המסלול שלפניכם מתמקד באי היפני המרכזי והגדול ביותר - הונשו.​ מס׳ הימים הנקוב מציין ימי טיול מלאים, לא כולל את ימי הנחיתה וההמראה.

  • המסלול מתאים במיוחד למבקרים ביפן בפעם הראשונה הנוחתים והממריאים מטוקיו, והוא מכסה את המיטב שיש ליפן להציע במסגרת הזמן הקצוב.

  • המסלול מתאים למטיילים בכל גיל ובכל הרכב: משפחות, חברים, זוגות ומטיילי סולו.

  • המסלול מתאים לטיול בכל תקופה במהלך השנה.

  • המסלול נתפר בבסיסו כטיול רכבות, וכך אנחנו ממליצים להתייחס אליו. ייתכן ותוכלו לשלב נסיעות ברכב שכור בחלקים ממנו - התייעצו איתנו על כך.

מה במדריך? 

הסברים ואנקדוטות היסטוריות ותרבותיות

שיעשירו את הביקור שלכם ויציבו אותו על פני רצף חוויתי רחב יותר, כך שבסוף הטיול תרגישו שעברתם מסע משמעותי.

מסלולים יומיים

בהם אתרים ונקודות עניין שבחרנו בפינצטה כדי שלא תפספסו כלום, והכל מסודר ומאורגן במסלולים דיגיטליים שכיף, קל ונעים ללכת בהם.

סט מפות אינטראקטיביות

יוביל אתכם בין האתרים ויקח אתכם למסעדות ולחנויות השוות ביותר בכל אזור. בנוסף - נצרף לכם מאגר מידע ייחודי לתקופת פריחת הדובדבן, שלכת הסתיו, לימים גשומים או סתם להרפתקה בטבע.

הוראות התניידות מפורטות

בעברית, אנגלית ויפנית למעבר חלק ומהיר בתוך הערים וביניהם, בלי הסתבכויות ובלי ללכת לאיבוד. 

מידע מנהלתי חשוב

המלצות לאזורי לינה, הוראות שילוח כבודה וטבלת נסיעות מפורטת - כל מה שקריטי לזכור מסודר לשליפה מהירה ונוחה.

טיפים שימושיים והמלצות

יצורפו לכל מסלול, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? איפה עושים קניות? ומה כדאי לעשות בשעות הערב?

ועוד משהו קטן מאיתנו

איזה כיף! קבלו מאיתנו עוד שתי הטבות ייחודיות לזמן מוגבל (תקף לרוכשים מדריכים עבור 7 ימים ומעלה).

הנחה לשיעור פרטי אישי

צריכים להתייעץ קצת יותר לעומק? קבלו מאיתנו הנחה ייחודית של 25% וקבעו שיעור פרטי בן שעה וחצי בו נוכל לדבר על כל מה שיפן. לפרטים נוספים היכנסו לכאן.

גישה חינמית לוובינר ״זמן יפן״

סשן בן שעתיים בו נגענו בכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להוציא את המיטב מהזמן שלכם ביפן: תקציב טיול, מגבלות שפה, תחבורה והתניידות, שילוח כבודה, חוויות שאסור לפספס, ועוד..

טוקיו
צ׳יודה, גינזה ואודאיבה
89 ₪

המסלול

את הבוקר נתחיל בתחנת טוקיו המרשימה והייחודית למראה, תחתיה נמתחים רחובות היוצרים עיר תת-קרקעית שלמה. משם, נמשיך היישר לגנים בהם ניצבה בעבר טירת אדו וכיום ביתו של הקיסר היפני ומשפחתו. מיד לפני שניכנס לרחובות הממורקים של שכונת גינזה (Ginza) היוקרתית נלמד קצת יותר על מלחמתה של יפן ברוסיה ועל הזווית היהודית המעניינת בסיפור.


שוק הדגים הגדול ביותר בעולם נמצא ממש מעבר לפינה, נקודה אולטימטיבית לארוחת צהריים טריה וטעימה. ואם התחלנו בעבר, אז הרי שאת אחר הצהריים נקדיש לעתיד: נחצה את "גשר הקשת בענן" לעבר אי מלאכותי עתידני, שם נבקר, בין היתר, במוזיאון החוויתי המדובר ביותר בעולם. קדימה לדרך.

מגולות הכותרת

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)

לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
טוקיו
צ׳יודה, גינזה ואודאיבה
89 ₪
bottom of page