טוקיו

טוקיו

צ׳יודה, גינזה ואודאיבה

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)


לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים היומיים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
מדריך טוקיו: צ׳יודה, גינזה ואודאיבה
89 ₪ בלבד!
רוצים שנתכנן לכם את יפן מא׳ ועד ת׳? בשמחה :)

אומרים שיפן היא ארץ שבה המסורת פוגשת את העתיד. אין הרבה מקומות בעולם בהם מקדשי עץ עתיקי יומין עומדים לצד גורדי שחקים מבהיקים מזכוכית; בהם אמנויות מסורתיות כמו טקס תה ואיקבנה מקבלות במה שווה לזו של להקות פופ וכוכבי ספורט צעירים; בהם נשים וגברים לבושי יוקאטה וקימונו מסורתיים נראים הולכים יחד עם חבריהם צבועי השיער והמקועקעים. הסוד הוא פשוט להבנה אך קשה לביצוע: היפנים גילו את הנוסחה שמאפשרת להם להכיל את שינויי הזמן בצורה הרמונית אל תוך המערכת הקיימת, בלי שדבר אחד יבוא על חשבון האחר.

בטיולכם ביפן וודאי תשימו לב לרעיון הזה פעמים רבות, אבל אין מקום שבו הוא בא לידי ביטוי בצורה כל כך מובהקת כמו בטוקיו. במסלולנו היום באזור מרכז העיר ודרומה נדגים את העיקרון הזה היטב: נסו לשים לב כיצד מסורות העבר ותמורות העתיד מתחברים בכל אחת מנקודות העצירה שלנו.

את הבוקר נתחיל בתחנת טוקיו המרשימה והייחודית למראה, תחתיה נמתחים רחובות היוצרים עיר תת-קרקעית שלמה. משם, נמשיך היישר לגנים בהם ניצבה בעבר טירת אדו וכיום ביתו של הקיסר היפני ומשפחתו. מיד לפני שניכנס לרחובות הממורקים של שכונת גינזה (Ginza) היוקרתית נלמד קצת יותר על מלחמתה של יפן ברוסיה ועל הזווית היהודית המעניינת בסיפור. שוק הדגים הגדול ביותר בעולם נמצא ממש מעבר לפינה, נקודה אולטימטיבית לארוחת צהריים טריה וטעימה. ואם התחלנו בעבר, אז הרי שאת אחר הצהריים נקדיש לעתיד: נחצה את "גשר הקשת בענן" לעבר אי מלאכותי עתידני, שם נבקר, בין היתר, במוזיאון החוויתי המדובר ביותר בעולם. קדימה לדרך.


 

מה במדריך? 

  • כל המדריכים שלנו נכתבו מתוך ניסיון אישי רב שנים ומחקר מעמיק, שאיפשרו לנו לבחור בפינצטה את הנקודות והאתרים התיירותיים המעניינים ביותר בכל אזור ולשלב אותם לכדי מסלול מרתק, אבל גם נוח, נגיש והגיוני לטיול. 

  • לכל נקודת עצירה מצורפים הסברים היסטוריים ואנקדוטות תרבותיות, בדיוק ברמת הפירוט הנכונה, שיעזרו לכם להבין איפה אתם נמצאים על פני קונטקסט חוויתי רחב יותר. כמו כן, תקבלו הפניות מעניינות לקריאה נוספת. ממש כמו לטייל עם מדריך פרטי - פלוס החופש לחקור כאוות נפשכם.

  • בין נקודה לנקודה ציידנו אתכם בהוראות התניידות מלאות, כולל הכוונות לשימוש באמצעי התחבורה היעילים והמהירים ביותר - בלי להסתבך עם מפות מגושמות.

  • מפה אינטראקטיבית דיגיטלית תציג לפניכם את מסלול ההליכה המומלץ בין האתרים, כך שתוכלו ללכת לאיבוד בלי לדאוג איפה אתם נמצאים בכל רגע. על המפה מסומנות כל נקודות העניין, כמו גם אטרקציות והמלצות נוספות מהם תוכלו לבחור. מושלם לשוטטות!

  • בראש כל מסלול ריכזנו לכם את הטיפים הכי מועילים, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? האם פסטיבלים ואירועים מיוחדים מתקיימים בקרוב? מה כדאי לעשות בשעות הערב?

  • כבונוס צירפנו לכם גם מפת מסעדות וחיי לילה, עם ההמלצות הקולינריות הטובות ביותר בכל עיר - לפי סוג מטבח ותקציב. 

אפשר לראות דוגמא?

ברור. לחצו על הכפתור "איך משתמשים במדריך?" כדי לראות כיצד נראה מדריך יומי, מה הוא כולל ואיך כדאי להשתמש בו.

מסלולים יומיים נוספים