top of page

טוקיו

טוקיו

אסאקוסה, אואנו ואקיהברה

89 ₪

כששומעים את המילה ״טוקיו״, לרוב האנשים עולה בראש דימוי מאוד ספציפי של עיר גדולה ומתקדמת: גורדי שחקים, אורות ניאון ואלפי אנשים ממהרים מכל עבר. כל זה נכון, אך דרכה של טוקיו להפוך למטרופוליטן הגדול בעולם ממש לא הייתה מובנת מאליה. למעשה, נראה שההיסטוריה ניסתה לעשות כל שביכולתה כדי להערים על כך קשיים.


מספר מאורעות הרסניים במיוחד שהתרחשו ביפן במאה ה-20 בחנו את סבילותה של העיר שוב ושוב, תוך שהם משמידים חלקים נרחבים מהעיר ומדללים את אוכלוסיתה. אלא שאותם קשיים בדיוק היו אלו שהוכיחו ליפן ולעולם כולו את כוח דבקותו והתמדתו של העם היפני. נוכח האסונות הגדולים ביותר, הצליחו היפנים לשוב ולבנות את בירתם מחדש - גדולה וטובה יותר בכל פעם.

בקצרה

  • המסלול שלפניכם מתמקד באי היפני המרכזי והגדול ביותר - הונשו.​ מס׳ הימים הנקוב מציין ימי טיול מלאים, לא כולל את ימי הנחיתה וההמראה.

  • המסלול מתאים במיוחד למבקרים ביפן בפעם הראשונה הנוחתים והממריאים מטוקיו, והוא מכסה את המיטב שיש ליפן להציע במסגרת הזמן הקצוב.

  • המסלול מתאים למטיילים בכל גיל ובכל הרכב: משפחות, חברים, זוגות ומטיילי סולו.

  • המסלול מתאים לטיול בכל תקופה במהלך השנה.

  • המסלול נתפר בבסיסו כטיול רכבות, וכך אנחנו ממליצים להתייחס אליו. ייתכן ותוכלו לשלב נסיעות ברכב שכור בחלקים ממנו - התייעצו איתנו על כך.

מה במדריך? 

הסברים ואנקדוטות היסטוריות ותרבותיות

שיעשירו את הביקור שלכם ויציבו אותו על פני רצף חוויתי רחב יותר, כך שבסוף הטיול תרגישו שעברתם מסע משמעותי.

מסלולים יומיים

בהם אתרים ונקודות עניין שבחרנו בפינצטה כדי שלא תפספסו כלום, והכל מסודר ומאורגן במסלולים דיגיטליים שכיף, קל ונעים ללכת בהם.

סט מפות אינטראקטיביות

יוביל אתכם בין האתרים ויקח אתכם למסעדות ולחנויות השוות ביותר בכל אזור. בנוסף - נצרף לכם מאגר מידע ייחודי לתקופת פריחת הדובדבן, שלכת הסתיו, לימים גשומים או סתם להרפתקה בטבע.

הוראות התניידות מפורטות

בעברית, אנגלית ויפנית למעבר חלק ומהיר בתוך הערים וביניהם, בלי הסתבכויות ובלי ללכת לאיבוד. 

מידע מנהלתי חשוב

המלצות לאזורי לינה, הוראות שילוח כבודה וטבלת נסיעות מפורטת - כל מה שקריטי לזכור מסודר לשליפה מהירה ונוחה.

טיפים שימושיים והמלצות

יצורפו לכל מסלול, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? איפה עושים קניות? ומה כדאי לעשות בשעות הערב?

ועוד משהו קטן מאיתנו

איזה כיף! קבלו מאיתנו עוד שתי הטבות ייחודיות לזמן מוגבל (תקף לרוכשים מדריכים עבור 7 ימים ומעלה).

הנחה לשיעור פרטי אישי

צריכים להתייעץ קצת יותר לעומק? קבלו מאיתנו הנחה ייחודית של 25% וקבעו שיעור פרטי בן שעה וחצי בו נוכל לדבר על כל מה שיפן. לפרטים נוספים היכנסו לכאן.

גישה חינמית לוובינר ״זמן יפן״

סשן בן שעתיים בו נגענו בכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להוציא את המיטב מהזמן שלכם ביפן: תקציב טיול, מגבלות שפה, תחבורה והתניידות, שילוח כבודה, חוויות שאסור לפספס, ועוד..

טוקיו
אסאקוסה, אואנו ואקיהברה
89 ₪

המסלול

היום נבקש להציג פנים נוספות של טוקיו ולהכיר לכם כמה מהאזורים השקטים והנוסטלגיים יותר של העיר, בהם תנופת הפיתוח שאפיינה את רוב העיר מעט פחות נוכחת. נפתח את הבוקר עם תצפית ממגדל השידור הגבוה ביותר בעולם, ומשם מיד נמשיך לשכונת אסאקוסה, שהייתה בעבר רובע השעשועים של טוקיו אך היום דווקא מתאפיינת באווירה שקטה ורגועה - זכר לתקופות פשוטות יותר של העיר.


לאחר ביקור במקדש הבודהיסטי העתיק ביותר בטוקיו ושוטטות קצרה ברחובות המקיפים אותו, נקפוץ על רכבת שתיקח אותנו אל פארק אואנו ונלמד על הסיפור ההיסטורי החשוב שעומד מאחוריו. ממש דרומית לפארק נחבור לשוק היום הצבעוני אמה-יוקו ונתמקח על המציאות הכי טובות בטוקיו. בסוף היום נגיע ל"עיר החשמל", רובע אקיהברה (הבהחלט מחשמל) על חנויות האלקטרוניקה, האנימה והמנגה שלו, ונסיים בביקור בלתי נשכח במועדון קראוקה יפני.


מגולות הכותרת

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)

לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
טוקיו
אסאקוסה, אואנו ואקיהברה
89 ₪
bottom of page