טוקיו

טוקיו

אסאקוסה, אואנו ואקיהברה

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)


לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים היומיים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
מדריך טוקיו: אסאקוסה, אואנו ואקיהברה
89 ₪ בלבד!
רוצים שנתכנן לכם את יפן מא׳ ועד ת׳? בשמחה :)

כששומעים את המילה ״טוקיו״, לרוב האנשים עולה בראש דימוי מאוד ספציפי של עיר גדולה ומתקדמת: גורדי שחקים, אורות ניאון ואלפי אנשים ממהרים מכל עבר. כל זה נכון, אך דרכה של טוקיו להפוך למטרופוליטן הגדול בעולם ממש לא הייתה מובנת מאליה. למעשה, נראה שההיסטוריה ניסתה לעשות כל שביכולתה כדי להערים על כך קשיים.


מספר מאורעות הרסניים במיוחד שהתרחשו ביפן במאה ה-20 בחנו את סבילותה של העיר שוב ושוב, תוך שהם משמידים חלקים נרחבים מהעיר ומדללים את אוכלוסיתה. אלא שאותם קשיים בדיוק היו אלו שהוכיחו ליפן ולעולם כולו את כוח דבקותו והתמדתו של העם היפני. נוכח האסונות הגדולים ביותר, הצליחו היפנים לשוב ולבנות את בירתם מחדש - גדולה וטובה יותר בכל פעם.


היום נבקש להציג פנים נוספות של טוקיו ולהכיר לכם כמה מהאזורים השקטים והנוסטלגיים יותר של העיר, בהם תנופת הפיתוח שאפיינה את רוב העיר מעט פחות נוכחת. נפתח את הבוקר עם תצפית ממגדל השידור הגבוה ביותר בעולם, ומשם מיד נמשיך לשכונת אסאקוסה, שהייתה בעבר רובע השעשועים של טוקיו אך היום דווקא מתאפיינת באווירה שקטה ורגועה - זכר לתקופות פשוטות יותר של העיר. לאחר ביקור במקדש הבודהיסטי העתיק ביותר בטוקיו ושוטטות קצרה ברחובות המקיפים אותו, נקפוץ על רכבת שתיקח אותנו אל פארק אואנו ונלמד על הסיפור ההיסטורי החשוב שעומד מאחוריו. ממש דרומית לפארק נחבור לשוק היום הצבעוני אמה-יוקו ונתמקח על המציאות הכי טובות בטוקיו. בסוף היום נגיע ל"עיר החשמל", רובע אקיהברה (הבהחלט מחשמל) על חנויות האלקטרוניקה, האנימה והמנגה שלו, ונסיים בביקור בלתי נשכח במועדון קראוקה יפני.


 

מה במדריך? 

  • כל המדריכים שלנו נכתבו מתוך ניסיון אישי רב שנים ומחקר מעמיק, שאיפשרו לנו לבחור בפינצטה את הנקודות והאתרים התיירותיים המעניינים ביותר בכל אזור ולשלב אותם לכדי מסלול מרתק, אבל גם נוח, נגיש והגיוני לטיול. 

  • לכל נקודת עצירה מצורפים הסברים היסטוריים ואנקדוטות תרבותיות, בדיוק ברמת הפירוט הנכונה, שיעזרו לכם להבין איפה אתם נמצאים על פני קונטקסט חוויתי רחב יותר. כמו כן, תקבלו הפניות מעניינות לקריאה נוספת. ממש כמו לטייל עם מדריך פרטי - פלוס החופש לחקור כאוות נפשכם.

  • בין נקודה לנקודה ציידנו אתכם בהוראות התניידות מלאות, כולל הכוונות לשימוש באמצעי התחבורה היעילים והמהירים ביותר - בלי להסתבך עם מפות מגושמות.

  • מפה אינטראקטיבית דיגיטלית תציג לפניכם את מסלול ההליכה המומלץ בין האתרים, כך שתוכלו ללכת לאיבוד בלי לדאוג איפה אתם נמצאים בכל רגע. על המפה מסומנות כל נקודות העניין, כמו גם אטרקציות והמלצות נוספות מהם תוכלו לבחור. מושלם לשוטטות!

  • בראש כל מסלול ריכזנו לכם את הטיפים הכי מועילים, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? האם פסטיבלים ואירועים מיוחדים מתקיימים בקרוב? מה כדאי לעשות בשעות הערב?

  • כבונוס צירפנו לכם גם מפת מסעדות וחיי לילה, עם ההמלצות הקולינריות הטובות ביותר בכל עיר - לפי סוג מטבח ותקציב. 

אפשר לראות דוגמא?

ברור. לחצו על הכפתור "איך משתמשים במדריך?" כדי לראות כיצד נראה מדריך יומי, מה הוא כולל ואיך כדאי להשתמש בו.

מסלולים יומיים נוספים