top of page

טאקאיאמה

טאקאיאמה

העיר העתיקה

89 ₪

טאקאיאמה חבויה אי-שם בין רכסי הרים המתנשאים בדרמטיות לגובה של אלפי מטרים, באחד המחוזות היפים ביותר יפן – מחוז גיפו (Gifu). העיר הקטנה מתהדרת בהיסטוריה עשירה ובתרבות ומאכלים מקומיים יחודיים, בהם בשר ההידה המפורסם - אחד מזני הבקר המשובחים ביותר בכל העולם. טאקאיאמה משמשת כבסיס מצוין ממנו תוכלו לצאת ולחקור את האלפים היפנים הפראיים, דרך כפרים ציוריים ואונסנים מבעבעים. אם זכיתם לפקוד את העיר בתקופות הפסטיבלים שלה באפריל או באוקטובר - מצפה לכם חוויה צבעונית בלתי נשכחת.

בקצרה

  • המסלול שלפניכם מתמקד באי היפני המרכזי והגדול ביותר - הונשו.​ מס׳ הימים הנקוב מציין ימי טיול מלאים, לא כולל את ימי הנחיתה וההמראה.

  • המסלול מתאים במיוחד למבקרים ביפן בפעם הראשונה הנוחתים והממריאים מטוקיו, והוא מכסה את המיטב שיש ליפן להציע במסגרת הזמן הקצוב.

  • המסלול מתאים למטיילים בכל גיל ובכל הרכב: משפחות, חברים, זוגות ומטיילי סולו.

  • המסלול מתאים לטיול בכל תקופה במהלך השנה.

  • המסלול נתפר בבסיסו כטיול רכבות, וכך אנחנו ממליצים להתייחס אליו. ייתכן ותוכלו לשלב נסיעות ברכב שכור בחלקים ממנו - התייעצו איתנו על כך.

מה במדריך? 

הסברים ואנקדוטות היסטוריות ותרבותיות

שיעשירו את הביקור שלכם ויציבו אותו על פני רצף חוויתי רחב יותר, כך שבסוף הטיול תרגישו שעברתם מסע משמעותי.

מסלולים יומיים

בהם אתרים ונקודות עניין שבחרנו בפינצטה כדי שלא תפספסו כלום, והכל מסודר ומאורגן במסלולים דיגיטליים שכיף, קל ונעים ללכת בהם.

סט מפות אינטראקטיביות

יוביל אתכם בין האתרים ויקח אתכם למסעדות ולחנויות השוות ביותר בכל אזור. בנוסף - נצרף לכם מאגר מידע ייחודי לתקופת פריחת הדובדבן, שלכת הסתיו, לימים גשומים או סתם להרפתקה בטבע.

הוראות התניידות מפורטות

בעברית, אנגלית ויפנית למעבר חלק ומהיר בתוך הערים וביניהם, בלי הסתבכויות ובלי ללכת לאיבוד. 

מידע מנהלתי חשוב

המלצות לאזורי לינה, הוראות שילוח כבודה וטבלת נסיעות מפורטת - כל מה שקריטי לזכור מסודר לשליפה מהירה ונוחה.

טיפים שימושיים והמלצות

יצורפו לכל מסלול, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? איפה עושים קניות? ומה כדאי לעשות בשעות הערב?

אפשר לראות דוגמא?

ברור! הירשמו ללא עלות למפגש ההדגמה הקרוב (אונליין דרך הזום), בו נרחיב עוד על מדריכי הטיול שלנו, מה הם כוללים, ואיך אפשר להוציא מהם את המקסימום. 

ועוד משהו קטן מאיתנו

איזה כיף! קבלו מאיתנו עוד שתי הטבות ייחודיות לזמן מוגבל (תקף לרוכשים מדריכים עבור 7 ימים ומעלה).

הנחה לשיעור פרטי אישי

צריכים להתייעץ קצת יותר לעומק? קבלו מאיתנו הנחה ייחודית של 25% וקבעו שיעור פרטי בן שעה וחצי בו נוכל לדבר על כל מה שיפן. לפרטים נוספים היכנסו לכאן.

גישה חינמית לוובינר ״זמן יפן״

סשן בן שעתיים בו נגענו בכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להוציא את המיטב מהזמן שלכם ביפן: תקציב טיול, מגבלות שפה, תחבורה והתניידות, שילוח כבודה, חוויות שאסור לפספס, ועוד..

טאקאיאמה
העיר העתיקה
89 ₪

המסלול

ממצאים ארכיאולוגים מלמדים כי בני-אדם איכלסו את המקום בו שוכנת היום טאקאיאמה כבר לפני אלפי שנים. כבר אז, הצטיינו שוכני ההרים הקדומים במלאכות הקשורות בעץ, ולרבות הימים הגיעו לרמת מיומנות כל כך גבוהה ששמה של טאקאיאמה הפך מילה נרדפת למומחיות בעץ. במסלול היום נבחן סברה זו בעצמנו, תוך שננווט בין בתי העץ הישנים שבעיר העתיקה.


ביקור בשוק הבוקר הססגוני שליד הנהר יהיה הזדמנות מצוינת לבחון ולטעום את התוצרת המקומית הטריה, ובמבשלות הסאקה הרבות הפזורות תוכלו לנסות מיין האורז המעולה של טאקאיאמה, שנהנה משילוב נדיר למדי של מזג אוויר קר, אורז באיכות גבוהה ומים זכים וטעימים. טאקאיאמה שופעת במגוון של מוזיאונים קטנים ומעניינים לבחור מתוכם ובמקדשים רבים, בהם גם המקדש המארח של פסטיבל טאקאיאמה ובו תצוגה של שורת במות ומקדשים ניידים מקושטים.

מגולות הכותרת

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)

לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
טאקאיאמה
העיר העתיקה
89 ₪
bottom of page