top of page
Anchor 1

הירושימה

הירושימה

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)


לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים היומיים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
מדריך הירושימה
89 ₪ בלבד!
רוצים שנתכנן לכם את יפן מא׳ ועד ת׳? בשמחה :)

ה-6 באוגוסט, 1945. הירושימה, עיר מסחר שוקקת, מתעוררת לעוד בוקר ככל הבקרים באותו קיץ. מלחמת העולם השניה אמנם ממשיכה בחזיתות, אך דבר לא מנבא את העתיד להתרחש בתוך זמן קצר. באותן שעות בדיוק עשו את דרכם מפציצים אמריקאים אל מעל לשמי העיר. פצצת האטום "ילד קטן" (Little Boy) הוטלה ממפציץ ה"אנולה גיי" האמריקאי בשעה 8:15 בדיוק. בשניה בה תתפוצץ מעל בניין מרפאה במרכז העיר תשתנה ההיסטוריה האנושית לבלי היכר, ולעולם לא תשוב להיות כשהייתה.

במסלולנו בהירושימה היפה נבקש להציג את שתי פניה של העיר: ראשית, נתחקה אחר אותו בוקר גורלי, כרוניקה שסופה הטראגי מוכר לכולנו היטב. נסקור את ההתרחשויות שהובילו להטלת האטום ואת השפעתה על יפן ועל העולם, ונראה במו עינינו שרידים לאותה מתקפה מצערת. הירושימה היא עיר חשובה לעין שיעור - ודרכה נוכל להתבונן על גבולותינו כבני-אדם בשעתנו האפלה ביותר.

אבל הירושימה היא גם עיר של תקווה, סמל לשאיפה לשלום עולמי ועיר משוקמת, חיה ותוססת. חלקו השני של המסלול יבקש להוכיח בדיוק זאת, תוך שהוא מוביל אתכם דרך רחובות ומרכזי קניות סואנים, מעדנים קולינריים מקומיים, טירות וגנים יפנים והרפתקות ליליות ברבעי שעשועים עמוסי ניאון.

Anchor 2

מה במדריך? 

  • כל המדריכים שלנו נכתבו מתוך ניסיון אישי רב שנים ומחקר מעמיק, שאיפשרו לנו לבחור בפינצטה את הנקודות והאתרים התיירותיים המעניינים ביותר בכל אזור ולשלב אותם לכדי מסלול מרתק, אבל גם נוח, נגיש והגיוני לטיול. 

  • לכל נקודת עצירה מצורפים הסברים היסטוריים ואנקדוטות תרבותיות, בדיוק ברמת הפירוט הנכונה, שיעזרו לכם להבין איפה אתם נמצאים על פני קונטקסט חוויתי רחב יותר. כמו כן, תקבלו הפניות מעניינות לקריאה נוספת. ממש כמו לטייל עם מדריך פרטי - פלוס החופש לחקור כאוות נפשכם.

  • בין נקודה לנקודה ציידנו אתכם בהוראות התניידות מלאות, כולל הכוונות לשימוש באמצעי התחבורה היעילים והמהירים ביותר - בלי להסתבך עם מפות מגושמות.

  • מפה אינטראקטיבית דיגיטלית תציג לפניכם את מסלול ההליכה המומלץ בין האתרים, כך שתוכלו ללכת לאיבוד בלי לדאוג איפה אתם נמצאים בכל רגע. על המפה מסומנות כל נקודות העניין, כמו גם אטרקציות והמלצות נוספות מהם תוכלו לבחור. מושלם לשוטטות!

  • בראש כל מסלול ריכזנו לכם את הטיפים הכי מועילים, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? האם פסטיבלים ואירועים מיוחדים מתקיימים בקרוב? מה כדאי לעשות בשעות הערב?

  • כבונוס צירפנו לכם גם מפת מסעדות וחיי לילה, עם ההמלצות הקולינריות הטובות ביותר בכל עיר - לפי סוג מטבח ותקציב. 

אפשר לראות דוגמא?

ברור. לחצו על הכפתור "איך משתמשים במדריך?" כדי לראות כיצד נראה מדריך יומי, מה הוא כולל ואיך כדאי להשתמש בו.

מסלולים יומיים נוספים