top of page
Anchor 1

האקונה

האקונה

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)


לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים היומיים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
מדריך האקונה
129 ₪ בלבד!
רוצים שנתכנן לכם את יפן מא׳ ועד ת׳? בשמחה :)

האקונה מצליחה לשלב באופן נדיר למדי בין כל מה שמטיילים מחפשים בחופשה האולטימטיבית: מסלולי טיול מעניינים ונוחים, טבע יפהפה, מיקום נגיש ואוכל טוב. תוסיפו למשוואה גם שפע של מעיינות חמים מפנקים ומלונות ריוקן מסורתיים (כן, כן - אלו עם דלתות הזזה בהם ישנים על רצפת טאטאמי) - ולא תרצו לחזור הביתה. בקיצור, גן-עדן למתפנקים.


האזור המכונה "האקונה" הוא למעשה חלק מפארק וולקני פעיל, בו פזורים מספר כפרים ועיירות אונסן קטנות. בעיירה האקונה עצמה חיים רק כ-13,000 תושבים, אך אל לכם להשליך מגודלה על חשיבותה ההיסטורית: בתקופת אדו (Edo), האקונה שימשה כנקודת מעבר חשובה על הטוקאידו (Tokaido) - ״דרך הים המזרחית״ - שהובילה מעיר הבירה לשאר מחוזותיה של יפן. ברבות הימים, הפך האזור למוקד תיירות פופולרי. יופיו הטבעי של הפארק בו שוכנת האקונה מועצם בימים בהירים, בהם, עם קצת מזל, אפשר לחזות בהר פוג׳י מתנשא מרחוק.


טיול אידיאלי באזור האקונה בנוי ממסלול מעגלי בן יומיים מלאים, בו נעשה שימוש בכמה וכמה אמצעי תחבורה. בין היתר, נבקר במוזיאון פתוח מצוין, ניכנס לרחצה מרפאת באונסן, נקפוץ ל״גיהנום עלי אדמות״, נשוט בספינת פיראטים ונלך בשבילים עתיקים בין עיירות שכוחות אל.


Anchor 2

מה במדריך? 

  • כל המדריכים שלנו נכתבו מתוך ניסיון אישי רב שנים ומחקר מעמיק, שאיפשרו לנו לבחור בפינצטה את הנקודות והאתרים התיירותיים המעניינים ביותר בכל אזור ולשלב אותם לכדי מסלול מרתק, אבל גם נוח, נגיש והגיוני לטיול. 

  • לכל נקודת עצירה מצורפים הסברים היסטוריים ואנקדוטות תרבותיות, בדיוק ברמת הפירוט הנכונה, שיעזרו לכם להבין איפה אתם נמצאים על פני קונטקסט חוויתי רחב יותר. כמו כן, תקבלו הפניות מעניינות לקריאה נוספת. ממש כמו לטייל עם מדריך פרטי - פלוס החופש לחקור כאוות נפשכם.

  • בין נקודה לנקודה ציידנו אתכם בהוראות התניידות מלאות, כולל הכוונות לשימוש באמצעי התחבורה היעילים והמהירים ביותר - בלי להסתבך עם מפות מגושמות.

  • מפה אינטראקטיבית דיגיטלית תציג לפניכם את מסלול ההליכה המומלץ בין האתרים, כך שתוכלו ללכת לאיבוד בלי לדאוג איפה אתם נמצאים בכל רגע. על המפה מסומנות כל נקודות העניין, כמו גם אטרקציות והמלצות נוספות מהם תוכלו לבחור. מושלם לשוטטות!

  • בראש כל מסלול ריכזנו לכם את הטיפים הכי מועילים, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? האם פסטיבלים ואירועים מיוחדים מתקיימים בקרוב? מה כדאי לעשות בשעות הערב?

  • כבונוס צירפנו לכם גם מפת מסעדות וחיי לילה, עם ההמלצות הקולינריות הטובות ביותר בכל עיר - לפי סוג מטבח ותקציב. 

אפשר לראות דוגמא?

ברור. לחצו על הכפתור "איך משתמשים במדריך?" כדי לראות כיצד נראה מדריך יומי, מה הוא כולל ואיך כדאי להשתמש בו.

מסלולים יומיים נוספים