top of page

האקונה

האקונה

מסלול דו-יומי

89 ₪

האקונה מצליחה לשלב באופן נדיר למדי בין כל מה שמטיילים מחפשים בחופשה האולטימטיבית: מסלולי טיול מעניינים ונוחים, טבע יפהפה, מיקום נגיש ואוכל טוב. תוסיפו למשוואה גם שפע של מעיינות חמים מפנקים ומלונות ריוקן מסורתיים (כן, כן - אלו עם דלתות הזזה בהם ישנים על רצפת טאטאמי) - ולא תרצו לחזור הביתה. בקיצור, גן-עדן למתפנקים.


האזור המכונה "האקונה" הוא למעשה חלק מפארק וולקני פעיל, בו פזורים מספר כפרים ועיירות אונסן קטנות. בעיירה האקונה עצמה חיים רק כ-13,000 תושבים, אך אל לכם להשליך מגודלה על חשיבותה ההיסטורית: בתקופת אדו (Edo), האקונה שימשה כנקודת מעבר חשובה על הטוקאידו (Tokaido) - ״דרך הים המזרחית״ - שהובילה מעיר הבירה לשאר מחוזותיה של יפן. ברבות הימים, הפך האזור למוקד תיירות פופולרי. יופיו הטבעי של הפארק בו שוכנת האקונה מועצם בימים בהירים, בהם, עם קצת מזל, אפשר לחזות בהר פוג׳י מתנשא מרחוק.

בקצרה

  • המסלול שלפניכם מתמקד באי היפני המרכזי והגדול ביותר - הונשו.​ מס׳ הימים הנקוב מציין ימי טיול מלאים, לא כולל את ימי הנחיתה וההמראה.

  • המסלול מתאים במיוחד למבקרים ביפן בפעם הראשונה הנוחתים והממריאים מטוקיו, והוא מכסה את המיטב שיש ליפן להציע במסגרת הזמן הקצוב.

  • המסלול מתאים למטיילים בכל גיל ובכל הרכב: משפחות, חברים, זוגות ומטיילי סולו.

  • המסלול מתאים לטיול בכל תקופה במהלך השנה.

  • המסלול נתפר בבסיסו כטיול רכבות, וכך אנחנו ממליצים להתייחס אליו. ייתכן ותוכלו לשלב נסיעות ברכב שכור בחלקים ממנו - התייעצו איתנו על כך.

מה במדריך? 

הסברים ואנקדוטות היסטוריות ותרבותיות

שיעשירו את הביקור שלכם ויציבו אותו על פני רצף חוויתי רחב יותר, כך שבסוף הטיול תרגישו שעברתם מסע משמעותי.

מסלולים יומיים

בהם אתרים ונקודות עניין שבחרנו בפינצטה כדי שלא תפספסו כלום, והכל מסודר ומאורגן במסלולים דיגיטליים שכיף, קל ונעים ללכת בהם.

סט מפות אינטראקטיביות

יוביל אתכם בין האתרים ויקח אתכם למסעדות ולחנויות השוות ביותר בכל אזור. בנוסף - נצרף לכם מאגר מידע ייחודי לתקופת פריחת הדובדבן, שלכת הסתיו, לימים גשומים או סתם להרפתקה בטבע.

הוראות התניידות מפורטות

בעברית, אנגלית ויפנית למעבר חלק ומהיר בתוך הערים וביניהם, בלי הסתבכויות ובלי ללכת לאיבוד. 

מידע מנהלתי חשוב

המלצות לאזורי לינה, הוראות שילוח כבודה וטבלת נסיעות מפורטת - כל מה שקריטי לזכור מסודר לשליפה מהירה ונוחה.

טיפים שימושיים והמלצות

יצורפו לכל מסלול, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? איפה עושים קניות? ומה כדאי לעשות בשעות הערב?

ועוד משהו קטן מאיתנו

איזה כיף! קבלו מאיתנו עוד שתי הטבות ייחודיות לזמן מוגבל (תקף לרוכשים מדריכים עבור 7 ימים ומעלה).

הנחה לשיעור פרטי אישי

צריכים להתייעץ קצת יותר לעומק? קבלו מאיתנו הנחה ייחודית של 25% וקבעו שיעור פרטי בן שעה וחצי בו נוכל לדבר על כל מה שיפן. לפרטים נוספים היכנסו לכאן.

גישה חינמית לוובינר ״זמן יפן״

סשן בן שעתיים בו נגענו בכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להוציא את המיטב מהזמן שלכם ביפן: תקציב טיול, מגבלות שפה, תחבורה והתניידות, שילוח כבודה, חוויות שאסור לפספס, ועוד..

האקונה
מסלול דו-יומי
89 ₪

המסלול

טיול אידיאלי באזור האקונה בנוי ממסלול מעגלי בן יומיים מלאים, בו נעשה שימוש בכמה וכמה אמצעי תחבורה. בין היתר, נבקר במוזיאון פתוח מצוין, ניכנס לרחצה מרפאת באונסן, נקפוץ ל״גיהנום עלי אדמות״, נשוט בספינת פיראטים ונלך בשבילים עתיקים בין עיירות שכוחות אל.

מגולות הכותרת

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)

לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
האקונה
מסלול דו-יומי
89 ₪
bottom of page