top of page

אוסקה

אוסקה

מרכז ודרום העיר

89 ₪

היא אולי לא החשובה שבערי יפן וכנראה שגם לא היפה שבהן, אבל אוסקה מהווה אנומליה מיוחדת בנוף היפני הקפדני - עיר שהיא חגיגה: ערבוביה של צלילים, צבעים, ובעיקר - טעמים. אם טוקיו זוהתה עם הסמוראים וקיוטו עם החצר הקיסרית, אז הרי שאוסאקה הייתה עירם של הסוחרים הממולחים. אלו קישרו את העיר ברשת מסחר סבוכה עם סין וקוריאה הסמוכות, מהן יבאה לאורך המאות סחורות, טכנולוגיות, ורעיונות.


לאורך השנים פיתחו אנשיה מזג ייחודי משלהם, חם ופתוח, מתובל בבדיחות ובמבטא מקומי מובחן. תשאלו כל אוסאקי מה חשוב בחיים והוא יגיד לכם בצורה חד משמעית: אוכל וקניות. מיקומה על ציר המסחר החשוב העניק לה את השם "המטבח של יפן", תואר ראוי בהחלט לעיר שהססמא הלא רשמית שלה היא "אכלו עד שתתמוטטו" (Kui-daore). ואמנם, החשיפה המוקדמת של העיר למגוון כה רחב של תרבויות ומטבחים מסוגים שונים הופכים את הביקור באוסקה גם כיום לחוויה קולינרית בלתי רגילה.

בקצרה

  • המסלול שלפניכם מתמקד באי היפני המרכזי והגדול ביותר - הונשו.​ מס׳ הימים הנקוב מציין ימי טיול מלאים, לא כולל את ימי הנחיתה וההמראה.

  • המסלול מתאים במיוחד למבקרים ביפן בפעם הראשונה הנוחתים והממריאים מטוקיו, והוא מכסה את המיטב שיש ליפן להציע במסגרת הזמן הקצוב.

  • המסלול מתאים למטיילים בכל גיל ובכל הרכב: משפחות, חברים, זוגות ומטיילי סולו.

  • המסלול מתאים לטיול בכל תקופה במהלך השנה.

  • המסלול נתפר בבסיסו כטיול רכבות, וכך אנחנו ממליצים להתייחס אליו. ייתכן ותוכלו לשלב נסיעות ברכב שכור בחלקים ממנו - התייעצו איתנו על כך.

מה במדריך? 

הסברים ואנקדוטות היסטוריות ותרבותיות

שיעשירו את הביקור שלכם ויציבו אותו על פני רצף חוויתי רחב יותר, כך שבסוף הטיול תרגישו שעברתם מסע משמעותי.

מסלולים יומיים

בהם אתרים ונקודות עניין שבחרנו בפינצטה כדי שלא תפספסו כלום, והכל מסודר ומאורגן במסלולים דיגיטליים שכיף, קל ונעים ללכת בהם.

סט מפות אינטראקטיביות

יוביל אתכם בין האתרים ויקח אתכם למסעדות ולחנויות השוות ביותר בכל אזור. בנוסף - נצרף לכם מאגר מידע ייחודי לתקופת פריחת הדובדבן, שלכת הסתיו, לימים גשומים או סתם להרפתקה בטבע.

הוראות התניידות מפורטות

בעברית, אנגלית ויפנית למעבר חלק ומהיר בתוך הערים וביניהם, בלי הסתבכויות ובלי ללכת לאיבוד. 

מידע מנהלתי חשוב

המלצות לאזורי לינה, הוראות שילוח כבודה וטבלת נסיעות מפורטת - כל מה שקריטי לזכור מסודר לשליפה מהירה ונוחה.

טיפים שימושיים והמלצות

יצורפו לכל מסלול, כדי שתעבירו את היום בצורה חלקה ואפקטיבית. אילו כרטיסי רכבות כדאי לרכוש? איפה עושים קניות? ומה כדאי לעשות בשעות הערב?

ועוד משהו קטן מאיתנו

איזה כיף! קבלו מאיתנו עוד שתי הטבות ייחודיות לזמן מוגבל (תקף לרוכשים מדריכים עבור 7 ימים ומעלה).

הנחה לשיעור פרטי אישי

צריכים להתייעץ קצת יותר לעומק? קבלו מאיתנו הנחה ייחודית של 25% וקבעו שיעור פרטי בן שעה וחצי בו נוכל לדבר על כל מה שיפן. לפרטים נוספים היכנסו לכאן.

גישה חינמית לוובינר ״זמן יפן״

סשן בן שעתיים בו נגענו בכל מה שאתם צריכים לדעת כדי להוציא את המיטב מהזמן שלכם ביפן: תקציב טיול, מגבלות שפה, תחבורה והתניידות, שילוח כבודה, חוויות שאסור לפספס, ועוד..

אוסקה
מרכז ודרום העיר
89 ₪

המסלול

במסלול שלנו היום ננסה לגעת ולחוות קצת מכל אזור, תוך שאנחנו טועמים מאוכל הרחוב המפורסם שלה. נתחיל ברחוב הקניות הארוך ביותר ביפן ובמקדש המפורסם שבקצהו, נרחיב על סיפור איחודה של יפן תוך שאנחנו חוקרים את טירת אוסקה המרשימה, נשוטט בדרום העיר בין הסמטאות הצפופות ודוכני הרחוב ונקנח בביקור בספא מפנק, מיד אחרי כמה שיפודי קושיקאצו ובירה קפואה.

מגולות הכותרת

אנחנו התחדשנו, ואתם נהנים :)

לרגל השקת האתר ולזמן מוגבל בלבד, תוכלו להנות מכל המדריכים שלנו במחיר מיוחד.
שווה, לא?
אוסקה
מרכז ודרום העיר
89 ₪
bottom of page